in

SinirlendimSinirlendim YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Reynmen Derdim Olsun Klibi Çalıntı mı? Son Dakika.

Reynmen Derdim Olsun

Reynmen Derdim Olsun klibinin çalıntı olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü Youtuber Reynmen yeni yayınladığı klibinde izlenme rekoru kırmıştı ancak bir takipçisinin çalıntı klip iddiası gündeme bomba gibi düştü. İşte klipler arasındaki benzerlikler.

Reynmen Derdim Olsun Klibi Çalıntı mı? Son Dakika.

Youtube’da 3 milyon 700 bin takipçisi olan ünlü youtube fenomeni Reynmen geçtiğimiz günlerde bir ilke imza atmıştı. Gerçek adı Yusuf Aktaş olan ünlü Youtuber şarkısına çektiği klip ile 24 saat içinde 6.3 milyon izlenmeye ulaşarak 1 günde en fazla izlenen video rekorunu kırdı.

Jenni Farley Dayak Görüntüleri Yayınlandı

Klibi Çalıntı mı?

Youtube rekoru sahibi Reynmen kullanıcı adını kullanan Yusuf Aktaş’ın çektiği bu klibin çalıntı olduğu iddialar gündeme bomba gibi düştü. Bir sosyal medya kullanıcısının esinlenme diye nitelendirdiği klibe, başka bir kullanıcı “bu esinlenme değil, resmen çalıntı” diyerek aradaki benzerlikleri yayınladı.

Aleyna Tilki’nin Rekorunu Kırdı

Youtuber Reynmen’in klibini yüklemesinden 6 saat sonra da beğeni rekoru da geldi. Aleyna Tilki’nin Dipsiz Kuyum şarkısıyla 2 ayda ulaştığı beğeni sayısına, Reynmen sadece 6 saatte ulaştı. Bu da ona yeni bir rekor kırmasını sağladı.

Mahna Mahna Killer Filminden Çalıntı İddiaları Var

Rekor üstüne rekor kıran şarkının klibi de oldukça beğenildi. Aleyna Tilki’nin bile rekorlarını kıran Reynmen’in çektiği klibin Mahna Mahna Killer kısa filminden alıntı olduğu iddia ediliyor.

 

Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler

13 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kilo Almamak İçin Ara Öğün Şart! İşte Altın Liste

Kilo Almamak İçin Ara Öğün Şart! İşte Altın Liste

benzine zam

Benzin ve LPG Zam Duyurusu Yapıldı. Araç Sahipleri Dikkat. Son Dakika.