Gündem

Red Bull Flick Final Biletleri Satışta

Red Bull Flick Final Biletleri Satışta! Türkiye’nin en büyük CS: GO turnuvası Red Bull Flick ile muhteşem bir rekabete hazır mısın? Yılların eskitemediği oyun Counter Strike, 2’ye 2 formatla Türkiye’nin en iyisi olacak mücadelecileri arıyor! Kendine güveniyorsan seni detaylara alalım!

Red Bull Flick Final Biletleri Satışta

Büyük turnuvaya hazır mısın? 2’ye 2 formatta Türkiye’nin en iyisinin seçileceği Red Bull Flick turnuvasına sende katıl, kıyasıya rekabete ortak ol!

Rekabete hazır mısın?

Amatör ya da profesyonel farketmeksizin herkesin katılabildiği 2v2 CS: GO turnuvası, kıyasıya bir rekabet için kapılarını açıyor. 15 farklı şehirde yapılan şehir elemeleri ile çevrimiçi elemeler sonucunda Playoff aşamasına çıkan grupları izlerken onların heyecanına ortak olacaksınız.

Takım ruhu + üst seviye yetenek

Çevrimiçi elemeler ve şehir elemelerini geçen takımlar, Playoff’a yükseldi. İstanbul’da yapılacak olan ve takım ruhu en üst seviyede olan yetenekli 8 takım şampiyonluk için rekabet edecek.

Şampiyon takım 18 Mayıs’ta belli olacak!

Red Bull Flick’in düzenlediği turnuva 18 Mayıs 2019 tarihinde Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşecek. Turnuva aynı zamanda Red Bull’un Twitch kanalında da canlı olarak yayınlanacak.

Turnuvada neler var?

Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda 18 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan turnuvada, birbirinden gerçekçi CS: GO deneyimine ortak olacaksınız. Sürpriz ödüllü maçlar ve şov maçları da turnuva gününün heyecan dozu yüksek aktivitelerinden olacak.

Gün içerisinde CS: GO’nun isim yapmış influencerları ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Red Bull’un özel olarak hazırladığı oyun alanlarına da uğramayı ihmal etmeyin.

Ayrıca turnuva günü son teknoloji ürünleri de deneyimleyebileceğinizi unutmayın.

Red Bull Flick Final biletleri ne kadar?

18 Mayıs’ta düzenlenecek olan turnuva biletleri genel 20.00 TL, Wingman (1+1) ise 30.00 TL’den satışa sunuldu.

18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan turnuvanın kapı açılış saati 14.00 olarak belirlendi. Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak isteyen 15 yaş ve altı bireylerin yanlarında en az 1 ebeveyni olması gerekiyor.

Etkinlik alanında içecek ve yiyecek satışı yapılacak. Bu sebeple bu tarz gıdaların dışarıdan getirilmesi yasak.

Etkinlik süresince bileğinize takılacak olan bilekliği çıkarmamanız gerekmekte. Aynı zamanda biletinizi çaldırırsanız ya da kaybederseniz yeni bilet basımı yapılmayacak…

Espor Nedir? Türkiye’de Espor Nasıl Yapılıyor?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu