Gündem

Profesör Doktor Mehmet Öz Korona Hakkında Konuştu. Ürküten Açıklama!

Profesör Doktor Mehmet Öz korona virüs hakkında konuştu. Ürküten Korona virüs açıklaması ünlü doktor tarafından geldi. Amerika’da yaşayan dünyanın en ünlü kalp cerrahlarından birisi olan Mehmet Öz, tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüsü ile ilgili yaptığı açıklamalarla insanların dikkatini çekti. Açıklamasında “Aşı bulunsa bile virüs mutasyona uğrayacaktır, bir süre aşı işlevini kaybedecek” dedi.

Profesör Doktor Mehmet Öz Korona Hakkında Konuştu. Ürküten Açıklama!

Amerika’da yaşayan ve dünyanın en ünlü kalp cerrahlarından biri olan Prof. Dr. Mehmet Öz dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mehmet Öz’e”aşı bulunduğunda çok işe yaramayabilir çünkü virüs mutasyona uğrayacaktır” dedi. Dilerseniz açıklamaları birlikte izleyelim.

Ölüm Sayısı 20 Bin’i Geçti

İlk olarak Çin’de görülen ve yarasa çorbasından geçtiği iddia edilen virüsle ilgili henüz net bir bilgi yok. Çin’de bir çok canlı hayvanın yenildiğini biliyoruz. Kemirgen bir hayvandan geçtiği tahmin edilirken, henüz hangi hayvan olduğu bilinmiyor. Şu ana kadar dünya üzerinde ölü sayısı 20 bini geçmiş durumda. Tüm devletlerde sokağa çıkmama ile ilgili teşvikler devam ediyor. Bir çok ülkede yurt dışı sınır kapıları kapanmış durumda.

Belki Bir Çoğumuz Yakalandı Bile!

Konuşmasına ilginç detaylar vererek devam eden ünlü doktor “belki çoğumuz yakalandı bile ama haberi yok” dedi. Genellikle yaşlılar, bağışıklık sistemi düşük olanlar ve kronik hastalığı olanları etkileyen bu hastalık, belki de hepimizi etkileyecek ancak bir çoğumuzun haberi olmayacak dedi.

Ne Kadar Geç Yakalanırsak O Kadar İyi

Uzmanlar hastalığa hemen hemen herkesin yakalanacağı görüşünde. Ancak tıbbi imkansızlıklar yüzünden hastalığa yakalanma seyrinin geniş zamana yayılması gerekiyor. Ülkemizde aynı anda 1 milyon kişi hasta olursa hiç bir hastane bunu kaldıramayacaktır. Ancak zaman içerisinde yayılırsa tedavi imkanı daha çok olacaktır kanaatinde.

Korona Hastaları Hakkında Son Gelişmeler

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yine Mehmet Öz ve yine insanlarda karamsarlıktan başka bir şeye yaramayan saçma sapan yorumları… Evet bilimsel bir gerçek olabilir ama bu açıklamalar halkı paniğe sürüklemekten başka işe yaramaz. Halkın çoğunluğu zaten kronik hastalık sahibi sağlıklı insanların içini rahatlatıcak diye bi açıklamayı yapması diğer insanlar üzerinde ne etki yapıcak hiç düşünmez tabi…

  2. Bu dönemde elimden geldiğince bu tarz haberlerden uzak durmaya çalışıyorum.Üzerimde olan kaygıyı arttırmamak için zihnimi başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum.Sizde öyle yapın tavsiye ederim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu