Gündem

Preslenmiş Varilde Erkek Cesedi Bulundu

Yozgat şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta bir alanda preslenmiş varilde erkek cesedi bulundu! Soruşturma devam ediyor…

Preslenmiş Varilde Erkek Cesedi Bulundu

Yozgat şehir merkezine 3 kilometre uzaklıktaki bir alanda fark edilen varilin içerisinden erkek cesedi çıktı. AFAD, polis ve itfaiye ekipleri tarafından zorlukla çıkartılan ceset, kimlik tespiti için Yozgat Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Yozgat’ta, preslenmiş halde araziye atılan metal varil içerisinden erkek cesedi çıktı.

Yozgat’ta merkeze 3 kilometre uzaklıkta bulunan Kabaktepe bölgesinde şüpheli bir varil, vatandaşlar tarafından ihbar edilince, korkunç olay gün yüzüne çıktı. Olay yerine gelen Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, preslenmiş metal varilin üzerinde kan görünce şüphelendi.

Çevrede güvenlik önlemi alındı

Varilin kanlı olması sebebiyle çevrede güvenlik önlemi alan polisler, Cumhuriyet Savcısı’nın izniyle AFAD ve itfaiye ekiplerinden destek aldı. Bir kısmı açılan preslenmiş varil içerisinden erkek cesedi çıktı.

Kimlik tespiti için Adli Tıp Kurumuna yollandı

Savcının incelemelerinden sonra preslenmiş varil AFAD, polis ve itfaiye ekipleri tarafından güçlükle çıkarıldı. Preslenmiş varil açıldı ve içinden çıkarılan ceset Yozgat Adli Tıp Kurumu’na kimlik tespiti için yollandı. olay ile ilgili araştırma ve soruşturma işlemleri devam ediyor.

Amiriyle İlişkiye Giren Polisin İhmali Yüzünden Kızı Öldü

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu