in

Postal 2 GOG’da Ücretsiz

postal 2 oyunu

Bir ücretsiz oyun kampanyası da GOG’dan geldi. Postal 2 oyununu artık ücretsiz.

Yılbaşı dönemine yaklaşırken Steam, Epic Games Store ve GOG’dan ardı ardına ücretsiz oyun kampanyaları geliyor. Geçtiğimiz günlerde Draw Slasher adlı aksiyon oyununu ücretsiz veren GOG şimdi de bir dönemin fenomen oyunu Postal 2’yi ücretsiz olarak oyunseverlere sunuyor. Sınırlı bir süre için devam edecek olan kampanya kapsamında ücretsiz verilen Portal 2’yi kütüphanenize eklemek için GOG hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor

18 TL’ye satılan Postal 2 GOG’da ücretsiz oldu

Running With Scissors’un geliştirdiği 2003 yapımı Postal 2 GOG’da ücretsiz oldu. Portal 2 yayınlandığı dönem tuhaf mizah anlayışıyla ve yoğun şiddet içeren oynanış mekanikleriyle büyük olay yaratmıştı. Portal 2 S sitem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

MİNİMUM:
İS: Windows XP SP3/Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 3 1133MHz or AMD Athlon 733MHz Processor
Hafıza: 128 MB RAM
EK: 32MB GeForce 2 or Radeon Video Card
DirectX®: 8.0
Depolama: 1200 MB

RECOMMENDED:
İS: Windows XP SP3/Vista/7/8/10
İşlemci: 1.2GHz
Hafıza: 384 MB RAM
EK: 64MB GeForce 3 or Radeon 8500 Video Card
DirectX®: 8.0
Depolama: 1200 MB HD space

 

Postal 2 Konusu

1997 yılında  Running With Scissors tarafından ilki yayınlanan aksiyon oyununun devamıdır. Oyun içeriği bolca kan ve şiddet içermektedir. Postal 3 2011 yılında piyasaya sürülmüştür. Postal 2 ise 2010 yılının en favori oyunları içerisindeydi.

Postal 2’nin en önemli kavramlardan biri de “yaşayan bir dünya”, bir psikopat anne ve oğlunun maceraları, Eğrik tutulmuş bir kent olarak söylenilmektedir. Örneğin markette sıraya kaynak yapınca arka sırada yer alan oyun karakterleri el işareti yapabilir veya küfür edebilirler. Oyundaki diyaloglar ağırlaştırılmış küfürlerde içerebilir.

Bir yardımcı karakter Gary Coleman

Oyunda ayrı zamanda ünlü oyuncu Gary Coleman’nın bir rolü de (bir alışveriş merkezinde ünlü yazar ve kitabın imza töreni düzenlenmesi)yer almaktadır. Oyun karakterimiz ile Gary’nin arasında yaşanan gerginliğin ardından Gary’nin M4 ile karakterimize saldırmasına karşı savunma yaparak onu öldürüyoruz ve imzalı kitabını alarak o görevi de tamamlıyoruz. Oyunun sonu cuma günüdür. Yani pazartesiden cumaya kadar yaptığımız görevlerle oyunu tamamlamış oluyoruz.

 

Evde Tek Başına Geri Dönüyor. İşte Fragman ve Ayrıntılar.

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

blues müzik tarihi

Blues Müzik Tarihi ve Tüm Bilinmeyenler. Müziğin Kökeni Blues.

grup vitamin

Grup Vitamin Öyküsüdür