Müzik - Festival

Pink Martini Türkiye Turnesi Mayıs Ayında Başlıyor!

Pink Martini Türkiye turnesi “Pasion Turca” organizasyonu ile 14-21 tarihleri arasında hayranlarıyla buluşacak. Albümleriyle ülkemizde de hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Pink Martini, dünya turnesi kapsamında ülkemizi ziyaret edecek.

Pink Martini Türkiye Turnesi Mayıs Ayında Başlıyor!

Son albümleri “Je Dis Oui” ile yine büyük bir sükse yaratan grup, Türk hayranlarına sürpriz yapıp bu albümünde “Aşkım Bahardı” şarkısına da yer vermişti. Dünyanın birbirinden farklı her köşesinden ritimleri ve melodileri harmanlayarak modern bir hale getiren ve bu eserleri dinleyici ile buluşturan topluluk, 14-21 Mayıs 2019 tarihlerinde “Pasion Turca” adını verdikleri Türkiye turnesi ile hayranlarıyla buluşacak.

Hangi gün hangi şehirde?

Pink Martini “Pasion Turca” adını verdikleri Türkiye turnesiyle Bursa, İstanbul, İzmir, Adana, Ankara ve Konya illerinde konser verecek. Pink Martini 14 Mayıs 2019 tarihinde Bursa’da konser verecek. Saat 21.15’de başlayacak olan konser Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak.

Pink Martini ikinci konserini 16 Mayıs’da İstanbul’da verecek. 21.00’de başlayacak olan konser Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

Üçüncü konser 17 Mayıs 2019 tarihinde İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Pink Martini’nin İzmir’de vereceği konser 21.15’de başlayacak.

Adana’da gerçekleşecek olan konser Pink Martini’nin Türkiye turnesi kapsamında vereceği dördüncü konser olacak. Adana’daki konser 18 Mayıs tarihinde Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu’nda saat 21.00’de başlayacak.

Başkent Ankara da Pink Martini rüzgarına kapılacak olan şehirlerden… 20 Mayıs’da Congresium Ankara’da yapılacak olan konser saati ise 21.00…

Pink Martini Türkiye turnesi “Pasion Turca” organizasyonu ile son konserini 21 Mayıs 2019 tarihinde Konya’da bulunan Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum’da verecek. Konserin başlama saati 21.30 olarak belirlendi.

 Bu Haber İlginizi Çekebilir: 2019 Festivalleri (Güncel)

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu