Gündem

Pınar Aylin Hayranlarını Üzdü. Ünlü Şarkıcının Başına Bakın Ne Geldi.

Pınar Aylin hayranlarını üzdü. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde geçirdiği bir kaza sonucu bacağını kırdı. Hastaneden sevenlerine seslenen Aylin “Evet yürüyorum. Havalı bir bastonum var artık! Sorduğunuz, ilgilendiğiniz için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 Pınar Aylin Hayranlarını Üzdü. Ünlü Şarkıcı Bacağını Kırdı.

Bir döneme adını yazdıran, şarkıları milyonlarca kişinin ağzında dolaşan ünlü şarkıcı Pınar Aylin geçtiğimiz günlerde üzücü bir kaza ile bacağını kırdı. Köpeği ile oynadığı sırada talihsiz bir şekilde bacağı kırılan Aylin’in, hastaneden sevenleri için mesaj gönderdi. Hayranlarına “artık havalı bir bastonum var” diye espritüel bir dille seslendi.

Havalı Bir Bastonum Var!

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla sevenlerine seslenen ünlü şarkıcı, sevenlerine esprili bir dille teşekkür etti. Köpeğinin üzerine atlaması sonucu düşen ve bu sebeple ayağını kıran şarkıcı, köpekleri çok seviyor ve evinde beslediği 3 köpeği var.

pınar aylin hayranlarını üzdü

Kafamı Taşa Çarptım

Pınar Aylin yaşadığı olayı şöyle anlattı, “Kızım Maya ile eve geldik. Arabayı park ettim ve Maya köpeklerle oynamaya başladı. Ben de şöyle bir okşayıp eve doğru yürüdüm. Maya, onlarla fazla takıldı galiba ve haliyle bu durumdan köpekler de çok mutlu oldu. Üç köpeğimiz var. Mira, sanıyorum Maya ablasıyla oynarken fazla mutlu oldu ve annesiyle de oynamak istedi. Üzerime doğru koştu.

Sevgisini Kontrol Edemedi

Mira, sevginin ayarını kaçırınca, arkamdan üzerime atlayıp beni düşürdü ve bacağımın kaval kemiği kırıldı. Öyle bir düştüm ki, ayaklarım havaya kalktı. Kafa üstü taşın üzerine uçtum. Aslında ben ilk başta başımdan korktum, ama bacağım kırıldı. Buna da şükür. Pis kırık deniliyor, kaval kemiğim 2 yerden kırıldı. Düştüğüm yerde kaldım.” dedi.

Kahvenin Zararları ve Yararları. Bunları Mutlaka Okumalısınız.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. sevginin dozunu kaçırmamak gerek demek… geçmiş olsun pınar aylin e de… gerçi bi dönem ben aylin livaneli ile çok karıştırıyordum kendısını :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu