Gündem

Pınar Altuğ’dan Çok Konuşulacak İtiraf Geldi. Olmazsa Olmazım

Pınar Altuğ’dan çok konuşulacak itiraf geldi. Sosyal medya sayesinde artık tüm ünlülerin hayatları gözümüzün önünde. Bir çok ünlünün cinsellikle ilgili itiraflarına Pınar Altuğ’da eklendi. Cinsellik için bakın Pınar Altuğ ne demiş. Cinsel hayat olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Ben seksapellik adına iş yapmıyorum, ön plana çıkarmıyorum diye ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmez. Cinsellikte mahrem olmayı sevmiyorum. Ayrıca cinselliği kullanıp bir şeyleri elde etmeyi ucuz buluyorum.

Pınar Altuğ’dan Çok Konuşulacak İtiraf Geldi

Geçtiğimiz aylarda bir çok yabancı ve Türk ünlülerden cinsellik itirafları gelmişti. Bu itirafların arasına Pınar Altuğ’un itirafı da eklendi. Sosyal medyada artık her şeyini bildiğimiz ünlüler çok şeffaf davranmaya başladı. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’da bu ünlüler arasına girdi. İşte Pınar Altuğ’un o itirafları..

Cinsel hayat olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Ben seksapellik adına iş yapmıyorum, ön plana çıkarmıyorum diye ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmez. Cinsellikte mahrem olmayı sevmiyorum. Ayrıca cinselliği kullanıp bir şeyleri elde etmeyi ucuz buluyorum.

 

Geçtiğimiz Günlerde Bir Çok Ünlü Cinsel İlişki İtirafları Bulunmuştu.

O Ünlüler Ne Demişti. Cevabı sizlerle

Yonca Evcimik

pınar-altuğdan-çok-konuşulacak-itiraf-geldi-1

Yonca Evcimik’in cinsel yaşam için söyledikleri ise şöyle. Cinsellik nefes almak kadar doğaldır, çok önemlidir hatta olmazsa olmaz. Cinsellik olmadan ilişki belli bir yere gitmez.

Tuğba Özay

pınar-altuğdan-çok-konuşulacak-itiraf-geldi-1

Tuğba Özay’ın sözleri de oldukça ilgi çekiciydi. Belli bir yaştan sonra kimse evcilik oynamıyor. Cinsel hayatında iyi olmadığını düşünenler fantezilerini genişletebilirler. Çoğu uzun ilişkilerde cinsellik kurtarıcı bile oluyor.

Rafet El Roman

pınar-altuğdan

Rafet El Roman, ben duygusal adamım ama cinsel ilişki olmazsa ve ten uyuşmuyorsa o ilişkiyi yaşamam.  “Benim için cinsellik her şey. Beni cinsel açıdan tatmin etmiyorsa öyle bir ilişki istemem. Çok duygusal ve romantik adamım, günün her anını o kadınla olsun isterim. Ama cinsel olarak uyuşmuyorsak devam etmem bitiririm.
Billur Kalkavan
pınar-altuğdan-ilgi-çekici-itiraf
Ben cinsel içerikli filmler seyretmeyi seviyorum. Ama ülkemizde yasak, çocukların görmek istemediği şeylerin önüne geçebilirsiniz, yetişkinleri günümüzde  zapt etmek zor. Bu benim kendi fikir ve keyfim, bazen izlemek istesem de Türkiye’de sitelere giremiyorum.
Didem Erol
pınar-altuğdan-çok-konuşulacak-itiraf-geldi-5
Cinsel ilişki çok önemli, cinsellik yaşamadığın insanla bir ömür geçmez. Cinsel ilişki yoksa o insanla ilişki biter. Kötü bir cinsel ilişkiyi sürdürmem bitiririm.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Ben cinsel içerikli filmler seyretmeyi seviyorum. Ama ülkemizde yasak, çocukların görmek istemediği şeylerin önüne geçebilirsiniz, yetişkinleri günümüzde zapt etmek zor. Bu benim kendi fikir ve keyfim, bazen izlemek istesem de Türkiye’de sitelere giremiyorum.”””

    ya şu kadının özgüveni beni bitiriyor ya maşallah valla dobra kadın

  2. Kimse aksini iddaa etmesin varoluşun başlangıcı herşeyden önce
    Herkes cennete gitmek ister kimse ölmek istemez misali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu