Gündem

Pınar Altuğ Bornozlu Poz Verdi, Takipçileri ile Söz Dalaşına Girdi.

Pınar Altuğ bornozlu poz verdi, takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu. Hızını alamayan ünlü oyuncu hepsine tek tek cevap verdi. Bir çok takipçisi ile söz dalaşına girdi ve kendini savundu.

Pınar Altuğ Bornozlu Poz Verdi, Takipçileri ile Söz Dalaşına Girdi.

Ekranların sevilen yüzü ünlü oyuncu Pınar Altuğ sosyal medyadaki son paylaşımı ile adeta eleştiri yağmuruna tutuldu ancak ünlü oyuncu tek tek o eleştirilere cevap verdi. Hiç bir negatif yorumun altında kalmayan Altuğ, takipçilerine oldukça sert cevaplar verdi.

pınar altuğ bornozlu poz

Nasıl Evlenme Teklifi Almak İsterdin?

Aralarında 9 Yaş Var

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan uzun süredir evliler. Evlilikleri olay olan ünlü çifte en büyük eleştiri aralarındaki yaş farkından yapılıyordu. Bu durumu umursamayan ve aşklarını yaşayan çifte sürekli olarak bu konu hatırlatılmakta. Ünlü oyuncunun son paylaşımında da bu durum yüzüne vuruldu ancak Altuğ cevabını verdi.

Makyajsız Fotoğraf Eleştirisi

Bir çok kişinin son zamanlarda yaptığı #nomakeup trendine ünlü oyuncu Pınar Altuğ’da katıldı. Eşi Yağmur Atacan ile makyajsız ve bornozlu fotoğrafını paylaşan Altuğ, takipçilerinin eleştirilerine maruz kalsa da fotoğrafı kaldırmak yerine olumsuz eleştiri yapanlara tek tek cevap verdi.

 

Ünlü Oyuncu Saldırıya Uğradı. Yüzü Kanlar İçinde Kaldı. Detaylar Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Eleştirecek dert edicek başka bir şey yok çünkü memlekette. Herkes istediğini paylaşmakta özgür tabiki dozunu kaçrmadıģı müddetçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu