in ,

PES 2021 Güncellemesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

pes 2021 güncellemesi ve çıkış tarihi belli oldu

PES 2021 güncellemesi, PES hastası pek çok oyuncunun merakle beklediği haberlerden birisi olmakla birlikte bu konuda olumlu gelişmeler olduğunu öğrendik. Arkadaşımız Özgür TEMİZ bizler için didik didik etti konuyu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

PES 2021 Güncellemesi ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bu yıl yeni bir oyun yayınlamayacağını açıklayan Konami, eFootball PES 2021 güncellemesinin ve güncelleme videosunun çıkış tarihini açıkladı.

EFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi olarak çıkacak olan bu güncelleme, 15 Eylül’de PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak.

eFootball PES 2021 Güncelleme Detayları Açıklandı

Hatırlarsanız, Konami son zamanlarda bir açıklama yaptı, Unreal Engine 5 ile geliştirilen ve 2021’in sonunda piyasaya sürülecek olan yeni nesil PES oyununun iyi haberlerini verdi. Bu yıl yeni oyunlar yayınlamayacağını açıklayan şirket, ayrıca PES 2021 personel güncellemesinin mevcut sürüm için yayınlanacağını duyurdu. Tabii ki, dijital güncellemenin yanı sıra, kutulu versiyon da oyunu daha önce almamış olanlar için PES 2021 olarak dahil edilecek. Bu güncellemenin 15 Eylül’de yayınlanacağı duyurulduğu için, güncellemenin ayrıntıları açıklandı. Açıklamalar şu şekilde yapıldı;

E3 2019’da “En İyi Spor Oyunu” olarak seçilen ve yenilerini ekleyen eFootball PES 2020’nin tüm başarılı özelliklerini ve oynanışını korur. Yeni sezon için en son futbolculara ve kulüp verilerine sahip olan oyun, tarihi gerçek hayattaki turnuvadan önce özel bir UEFA EURO 2020 moduna ve içeriğine de sahip olacak.

1995’teki ilk oyundan başlayan, eFootball PES serisi bu yıl 25. yılını kutluyor ve seri bugüne kadar 100 milyondan fazla sattı. KONAMI, dünyanın dört bir yanından futbol taraftarlarını sahaya çıkmaya ve aksiyon dolu yeni bir futbol sezonunda geleceğe hazırlanmaya davet ediyor.

Konami Digital Entertainment BV Kıdemli Marka ve İş Geliştirme Direktörü Jonas Lygaard: “eFootball PES serisinin geleceğinin temellerini atmak için gerekli adımları attığımız bu dönemde mirasımıza bakmaya devam etmemiz son derece önemlidir ve oyunun tüm özelliklerini geliştirmek için çaba göstermeye devam ediyoruz. ”

“PES 2021, oyuna özel ekipler ve içeriğin yanı sıra oyunculara ödüllü bir oyun ve en son sezon verilerini uygun bir fiyata sunacak. Başından beri futbol simülasyonlarını tanımlayacak yeni jenerasyona ve yeni motora geçişte oyuncularımıza ve topluluğumuza destekleri için teşekkür etmek istiyorum.”

Ana Ürün Özellikleri

SEZON GÜNCELLEME – PES 2021, geçen yılki oyun eFootball PES 2020’nin bir güncellemesidir ve oyuna en son futbolcu verilerini ve kulüp kadrosunu ekler. Mevsimler birçok ligde geciktiğinden, belirli lisanslı ligler ve takımlar için en son veriler ilk gün yamasında (internet bağlantısı gerektirir) mevcut olacaktır.

ÖZEL UEFA EURO 2020 İÇERİK – 2021’deki gerçek turnuvadan önce, resmi UEFA EURO 2020 ™ içeriği eFootball PES 2021’in yayınlanmasıyla oyuna sunulacak. Çevrimdışı UEFA EURO 2020 ™ Turnuvası modu, 55 UEFA ulusal takımı, Wembley Stadyum ve daha fazlası, yaz öncesinde veya sonrasında düzenlenecek turnuvayı simüle etmenin en iyi yolu olacaktır.

İKONİK ANLAR SERİSİ – Yeni myClub serisi ile mevcut ve önceki futbol süperstarlarının kariyerlerinin en unutulmaz anlarını canlandırabileceksiniz.

Standart ve Kulüp Versiyonları

Standart Versiyon

Tüm zamanların en büyük futbolcularından Lionel Messi’nin kapak yıldızı olduğu PES 2021’in standart versiyonu kutulu ve dijital olarak piyasaya sürülecek.

Partner ve Club Versiyonları

Oyuncular ilk kez dijital platformlarda eFootball PES 2021’in özel Club Versiyonlarını satın alabilecekler. FC Barcelona, ​​Juventus, Manchester United, FC Bayern ve Arsenal FC için bu yeni Kulüp Sürümleri, myClub kadroları, Iconic Moments Series oyuncuları, benzersiz formalar, özel menüler ve daha fazlası gibi kulübe özgü içeriğe sahip olacak.

Bağlılık İndirimi

En katı oyuncularımızı ödüllendirmek için, eFootball PES 2021 Club Versiyonu için eFootball PES 2020 (LITE dahil) aracılığıyla ön sipariş verenler için% 20 indirim uygulanacaktır.

Eski Oyuncu Bonusu

Ayrıca, eFootball PES 2020’de myClub oynamış olanlar için, oyuna nereden ulaştıklarına bağlı olarak Eski Oyuncu Bonusu başlığı altında çeşitli ödüller sunulacak. Ödüller ve ayrıntılar daha sonra resmi web sitesinde duyurulacaktır.

Özgür TEMİZ

 

Sony Yeni Playstation 5’i Tanıttı! İşte Tüm Detaylar.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kangallar hakkında tüm bilgiler

Kangallar Hakkında Tüm Bilgiler

Huysuz Virjin

Huysuz Virjin Hayata Gözlerini Yumdu…