in ,

PES 2019 Lite Steam’de Yayınlandı!

PES 2019 Lite,  Steam üzerinde yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden duyurulan oyun, dün itibariyle yayınlandı.

KONAMI tarafından Twitter’da geçtiğimiz günlerde duyurulan PES 2019 Lite, dün itibariyle Steam’de yayınlandı. Oynaması ücretsiz olan oyun şimdiden geri dönüşler almaya başladı.

PES 2019 Lite Yayınlandı

PES 2019 Lite Steam’de Yayında

Geçtiğimiz günlerde KONAMI tarafından Twitter’da duyurulan PES 2019 Lite, dün Steam’da yayına girdi. Ücretsiz bir şekilde oynanabilecek olan oyun yayınlandığı andan itibaren indirilmeye başlandı. Ücretli versiyonu (PES 2019) almak istemeyen ancak PES oynamak isteyen oyuncular bu oyunu ücretsiz şekilde tecrübe edebilirler. Oyunda online olarak myClub, lig ve klasik maçları oynama şansı bulunmakta. Tam içerik hakkında ise oyunun resmi Steam sayfasında bulunan Türkçe açıklamadan yeterli bilgiyi alıyoruz. İşte o açıklama;

“PES 2019″un ücretsiz oynanan bir versiyonu karşınızda!

Artık Online myClub ve PES LİGİ Modu ile beraber Offline Gösteri Maçı ve Anrenman Modu, tümünü ücretsiz oynayabilirsin!

myClub ile hem yaşayan hem de tarihteki süperstarların imza atabileceği kendi rüya takımını oluştur. Beckham ve Maradona gibi dünyaca ünlü efsane oyuncuların yanı sıra FC Barcelona’nın Ronaldinho’su ve Inter’in Recoba, Cambiasso, Djorkaeff ve Adriano’su göze çarpar. myClub içerisinde yıl boyunca daha fazla Efsane oyuncusu boy gösterecek!

Bu sezonun PES LİGİ’nde mücadele ederek dünyadaki en iyi PES oyuncusu olmayı hedefle. Kullanıcılar CO-OP (3v3) ONLINE Şampiyonası, zaman sınırlı turnuvalar veya yeni başlanan PES LİGİ myClub 1v1 müsabakalara katılarak global etkinliklerde oynamaya hak kazanabilecekler.

PES LİGİ dünyadaki en iyi PES oyuncusu olmak için birbirine karşı mücade edilen, heyecanlı turnuvalar sunan online bir moddur.”

PES 2019 Lite Videosu

KONAMI Youtube sayfasında PES 2019 Lite için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

PUBG ve Fortnite Oyunları Çin’de Yasaklandı!

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul'un vapurları Sunay Akın

İstanbul’un Vapurları Neden Sarı Beyaz Sunay Akın’dan Dinliyoruz…

erkek çocukları öpüştüren fenomen

Erkek Çocukları Öpüştüren Fenomen İçin Hapis İstendi