Gündem

Pentagram Grubunun Gitaristi Metin Türkcan Eşine Dava Açtı!

Pentagram grubunun Gitaristi ve Şarkıcı Metin Türkcan, “Eşim Başkasından Hamile Kaldı” Diyerek Dava Açtı!

Ünlü gitarist ve şarkıcı Metin Türkcan, 3 yıl önce boşandığı eşi eski manken ve oyuncu Deniz Gönen Özdemir’e, çocuğunun velayetini almak için dava açtı. Metin Türkcan’ın iddiasına göre,Deniz Gönen Özdemir’in kendisiyle evliyken aldattığını ve eşinin şu an evli olduğu Ali Özdemir’den hamile kaldığını açıkladı.

Ünlü gitarist Metin Türkcan, 3 yıl önce yollarını ayırıp,boşandığı eşi eski manken ve oyuncu Deniz Gönen Özdemir’e, çocuğunun velayetini almak için dava açtı. Metin Türkcan, eski eşi Deniz Gönen Özdemir’in boşanma aşamasındayken başkasıyla birlikte olduğunu, kendisini aldattığını ve o kişiyle şimdi yani Ali Özdemir ile evli olduğunu öne sürdü.

EVLİYKEN HAMİLE KALDI

İstanbul Aile mahkemesinde açılan “velayetin değiştirilmesi” davasının dilekçesinde, Metin Türkcan’ın avukatı şu sözlerle yer verdi: “Müvekkilimin ifadesine göre, boşandıkları tarihler sırasında eski eşi Deniz Gönen Özdemir, bir başka kişiden hamile kalmıştır. Bu hamilelik dönemi boşanma süreci içerisinde gerçekleşmiştir. Bu nedenden dolayı dünyaya gelen ikinci bebek Metin Türkcan’ın adına nüfusuna geçmiştir. Daha sonra doğan ikinci bebeğin kendisinden olmadığını öğrenince Metin Türkcan da soybağının reddi davası açmıştır. Soybağının reddi davasında eski eş Deniz Gönen Özdemir ve yeni eşi Ali Özdemir de bebeğin kendisinden olduğunu mahkemede kabul etmiş ve kendi nüfusuna alıp,çocuğu kendi nüfusuna geçirmiştir. Boşanma sonrası değişen şartlar göz önüne alındığında çocuğun velayetinin davacı müvekkilime verilmesini talep ediyoruz.”dedi

PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRDÜ

Davada verilen ifade sonucu Deniz Gönen Özdemir’in avukatı da “Deniz Gönen,Metin Türkcan’dan yollarını ayırıp boşandıktan iki yıl geçtikten sonra Ali Özdemir ile evlenmiştir. Metin Türkcan’ın iddiaedip söylediği gibi herhangi bir şekilde ne bir aldatma ve ne de sadakatsizlik söz konusu değildir. Daha önceden Fotomodel ve oyuncu olan müvekkilim artık kariyerini sonlandırmış ve artık mesleğini yapmıyor . Alkolik olan sürekli elinde Alkol şişesiyle dolaşan davacı Metin Türkcan, sürekli olarak turnelere gitmektedir. Davacı Metin Türkcan’ın uzunca bir süre bir klinikte psikolojik tedavi gördüğü bilinmektedir. Velayetini istediği çocuğu sürekli olarak konserlerine götürerek kulislerde sabahlara kadar uyur vaziyette olduğu bir çok kere görülmüştür. Bu sebepten dolayı iyi bir şekilde bakılmayacağını düşünen anne Deniz Gönen Özdemir kesinlikle velayetinin verilmesini istemiyor. Bu sebepten davanın reddini talep ediyoruz.” dedi.

Haluk Levent Down Sendromlu Hayranının Düğününe Katıldı

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Anne babaların ego savaşları yüzünden olan çocuklara oluyor. Geçen ay okulu yeni bir çocuk geldi. Kadını eşi aldatmış. Boşandılar. Bu süreçte çocukla ilgilenmemişler. Çocuk psikolojik olarak kötü durumda. Boşanan sizlersiniz çocuklara bunu yansıtmamak lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu