Gündem

Pentagon UFO Açıklaması Dünyayı Şok Etti

Pentagon UFO açıklaması tüm Dünya’yı şok etti. Yıllar boyunca UFO’lar tartışma konusu oldu. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden, UFO gördüğünü söyleyen, uzaylılarla iletişim kurduğunu belirten,UFO’ ların fotoğrafını çektiğini anlatan bir sürü insan var. Komplo teorisyenleri uzaydan gelen Dünya dışı varlıkların olduğunu ve hükümetlerin bu konuları gizlediğini söylüyor. Bu konu ile ilgili Pentagon herkesi şaşırtan bir itiraf ortaya attı.

PENTAGON’DAN ŞAŞIRTAN UFO İDDİASI

Uzaylılarla ilgili eski iddiaları komplo teorisyenleri sık sık gündeme taşır. UFO uzmanları, uzaylıların Dünyamızı sık sık ziyaret ettiğini, ayrıca Mars’ta ve Ay’da uzaylı yapılarının bulunduğunu tekrarladı. Teorisyenler, tüm bu gelişmelerin kamuoyundan gizlendiğini ve devlet sırrı olduğunu söylediler. Tüm bu tartışmalar devam ederken, Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı Sözcüsü Christopher Sherwood enteresan bir açıklama ile gündeme geldi.

ABD SAVUNMA BAKANLIĞI-PENTAGON ÇOK KONUŞULACAK BİR AÇIKLAMA YAPTI

Christopher Sherwood çok önemli bir açıklama yaptı. Gelişmiş Uzay Tehdidi Tespit Programı adındaki proje dahilinde, uzun yıllardır UFO’ lar üzerinde araştırma yapıldığını söyledi. Pentagon, 2004-2015 yılları arasında ortaya çıkan ve UFO’ları gösteren 3 video yayınladı.

ABD UFO BELGELERİNİ KAMUOYUNA AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde, ABD 38 gizli projesinin üzerindeki sis perdesini aralayarak ABD Defense Intelligence Agency’ ye ait belgeler yayınladı. Yayınlanan belgelerin içinde UFO belgeleri de vardı. Bu belgelerde ABD’nin lazer silahı, görünmezlik ile ilgili projeler için milyonlarca dolar harcadığı ortaya çıktı. Aynı belgelerde, ABD’nin kurumlarının UFO araştırmaları kapsamında 22 milyon dolar harcadığı da vardı. Geçen yıllarda ABD Savunma Bakanlığı’nın 2007-2012 yıllarında bir UFO tanımlama programını fonladığı da ortaya çıkmıştı.

UFO FOTOĞRAFLARININ SIRRI ONLARCA YILDIR BİR TÜRLÜ ÇÖZÜLEMİYOR

UFO’ların varlığını kanıtlayan fotoğrafların gizemi onlarca yıldır tartışma konusu ve hala çözüme ulaşmış değil. CIA, geçtiğimiz aylarda 1950-1960’lı yıllarda ABD’ de tavan yapan UFO gözlemlerinin arkasında gizli uçak denemelerinin olduğu konusuna değinmişti. CIA tarafından yapılan açıklamaya rağmen, 1957’de California Edward Hava Üssü’de görev yapan bir pilotun fotoğrafladığı UFO görüntüleri hala tartışmaların merkezinde bulunmakta.

Pentagon UFO açıklaması yazımızın ardından uzaylılarla ilgili bugüne kadar ortaya çıkan gerçeklerle ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. İnanın artık dünya üzerinde şaşıracağım tek bir şey kalmadı. Filmlerde izlediğimizin ötesinde yaşamaya başladık. Akşam kapı çalıp uzaylının biri bi kase şeker istese tuhafsamadan şekerini verir kapıyı kapatırım o derece

  2. Neden olmasın ki, bizden daha akıllı süper teknolojiye sahip bir canlı normu bizi ziyaret etmiş olabilir. hala daha ziyaret edebiliyor olabilir. Teknolojilerinin bizden çok çok ötede olabileceği gerçeğini de göz ardı etmemek lazım.

  3. Kenardan oturmuş bizi izliyorlar kesin. “Bu yaratıklar bu şekilde nasıl milyonlarca yıl yaşamış olabilirler “

  4. Acıkcası inanmayan biri olarak bu içerik ilginç geldi yani mümkün mü evet mümkün imkansız degil.. Bi dönem ülkemizde de bu cok konusuldu UFO gördüğünü iddia eden vs keske su konulara yönelik ciddi belgeseller olsa.. Güzel Bi içerik olmus bilgi bakımından.

  5. Mutlaka varlar ya. Olmama ihtimali yok. Evrenin sonunu bilmiyoruz bile. O yüzden mutlaka varlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu