Gündem

Pelin Akil Doğum Yaptı

2 oyuncu Pelin Akil doğum yaptı. Yine oyuncu Anıl Altan ile dünya evine giren Akil, ikiz bebek dünyaya getirdi.

Pelin Akil doğum yaptı

Kendisi gibi oyuncu Anıl Altan ile mutlu evlilikleri ikiz bebekle taçlanan çift, kızlarına Alin ve Lina isimlerini verdi.

Instagram’da binlerce takipçiye sahip olan ünlü çift ikiz bebeklerine kavuştu! Bugün dünyaya gelen ikiz bebekler Akil tarafından “Canım kızlarım” notu ile paylaşıldı.

Hamileliği problemli geçmişti…

Ünlü oyuncu hamileliği sırasında bir takım sağlık sorunları yaşamış, yakınlarını ve sevenlerini bir hayli endişelendirmişti. Sıkıntılı geçen hamilelik süreci sona eren başarılı oyuncu bugün doğum yaptı. Çiftin ikiz bebekleri Alin ve Lina sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

pelin akil doğum yaptı

İlk fotoğraf geldi!

Geçtiğimiz senelerde görkemli ve eğlenceli bir düğün ile dünya evine giren çift, bebekleri Lina ve Alin’i bugün kucaklarına aldı. Güzel haberi sosyal medyada duyan sevdikleri ise güzel oyuncuyu beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Akil, arkadaşı Melis Kaygılaroğlu tarafından çekilen bir fotoğrafı “Canım kızlarım” notu ile paylaştı.

Geçtiğimiz hafta babyshower yapmıştı

Ünlü çift geçtiğimiz hafta bir babyshower düzenlemişti. Akil ve Altan çiftlerinin düzenlediği partiye Aslıhan Güner, Akasya Asıltürkmen, Nilperi Şahinkaya, Altan ailesi ve yakın dostları katılmıştı.

pelin akil ikizler

Yepyeni bir sayfa

Pelin Akil yaptığı açıklamada hayatlarında yepyeni bir dönem başladığını, tertemiz bir sayfanın açılacağına inandığını söyledi.

Fahriye Evcen Doğum Yaptı Burak Özçivit Gözyaşlarına Boğuldu!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu