Gündem

Pegasus Bilet İptali Kararını Açıkladı

Pegasus bilet iptali kararını dün açıkladı. Ysk’nın (Yüksek Seçim Kurulu) dün akşamüstü sularında yaptığı seçim tekrarlanacak açıklaması üzerine vatandaşlar planlarını değiştirmeye başladı. 23 Haziran’da yapılması planlanan seçim için Pegasus Hava Yolları dün resmi bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre Seçim sebebiyle biletini iptal etmek isteyen tüm yolcuların biletlerinin kesintisiz olarak iptal edilebileceği belirtildi.

Pegasus Bilet İptali Kararını Açıkladı.

31 Mart yerel seçimleri sonrası olaylar durulmuyor. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu seçimi kazanmıştı hem de son söylentilere göre 13 bin oy farkla. En büyük rakibi Bin Ali Yıldırım’ın “biz kazandık” açıklamasına rağmen Yüksek Seçim Kurulu resmi olarak Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı duyurusunu yapmış ve Sayın İmamoğlu gecikmeli olarak Mazbatasını alıp görevine başlamıştı.

İtirazlar Olmuştu

Büyükşehir’i kaybeden Akparti avukatları seçim sonrası Yüksek Seçim Kuruluna usulsüzlük yapıldığına dair şikayetlerde bulunmuştu ve bu şikayetler netice verdi. Aynı zarfta belediye meclisi ve muhtarlık kağıtları da olmasına rağmen, onlar hakkında değil sadece zarftaki Büyükşehir Başkanlığı seçimi hakkında itirazda bulunuldu. Ysk dün akşam saatlerinde seçim tekrarı kararı açıkladı.

Pegasus Konuya Duyarsız Kalmadı

Vatandaşların böyle bir durumu beklememeleri ve tatil planı yapması üzerine gelen bu açıklama tüm planları değiştirdi. Bu sebeple Pegasus Havayolu oldukça şık bir karar alarak hiç bir kesinti yapılmadan 23 Haziran’a bilet alanların biletlerini iptal edeceklerini açıkladı. Her vatandaşın asli görevi olan oy verme görevine verdiği bu destekten ötürü Pegasus yönetimini yürekten kutluyoruz.

İptal Kararı Açıklaması

İşte seçimlerin iptal kararı alınması görüntüleri ve ardından gelen açıklamalar. Buyrun birlikte izleyelim.

 

Fazıl Say Seçimlerin İptali Kararına Çok Sert Tepki Gösterdi. İşte O Paylaşım.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

13 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu