in

BayıldımBayıldım

Peaky Blinders: Mastermind

Peaky blinders mastermind

Peaky Blinders: Mastermind PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlanan bir fragman ile duyuruldu.

peaky blinders

Netflix’in sevilen dizileri arasında yerini almış olan Peaky Blinders’ın “Peaky Blinders: Mastermind” isimli oyunu geliyor.

Birçok alanda ödül alan dizinin oyun detayları ise şu şekilde ;

PB Mastermind, dizinin 1.sezonunun öncesini konu almaktadır. Tommy Shellby ve çetesinin zihnini kontrol ederek eş zamanlı bir şekilde ilerleyebilmemizi sağlayan oyunun konusunun geçtiği yer ise diziyi izleyen oyun severleri tatmin edecektir. 20.yüzyılın başlarında ve Birmingham sokaklarında hakimiyet kurmak üzerine kurulu bir bulmaca-macera oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her karakterin kendine göre özelliğinin bulunduğu bu oyunda, çetedeki bütün üyeleri yönetebilmektesiniz. Bu da oyunun artılarından olsa gerek. Bahsettiğimiz gibi oyun bulmaca üzerine kurulu olduğu için, bölümler ilerleyen aşamalarda zorlaştıkça burada karakterlerin kendi özelliklerinden faydalanıldığını söylemem gerekir.

Oyun içerisinde diziden karakterlerinin bulunması elbette oyun severleri mutlu eden bir haber, fakat oyunun bulmaca tarzında olması ne kadar doyurucu olur bilinmez. Kendi fikrimi belirtmem gerekirse fps/tps tarzı bir oyun ile karşılaşmak isterdim. Mutlaka bulmaca tarzı oyun severler de çıkacaktır ama çoğunluğa hitap edecek midir?

Steam üzerinde yerini alan oyunun çıkış tarihi net bir şekilde belli olmasa da önümüzdeki yaz dönemi çıkacağı duyuruldu. Yani çok kısa bir süre sonra oynanan oyunlar listesine bir yenisi daha eklenebilecektir.

ÇAĞRI YILDIZ 

Just Cause 4 Ücretsiz Oldu!

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kadınlara dair doğru bilinen yanlışlar

Kadınlara Dair Doğru Bilinen Yanlışlar

küresel durgunluk beklentisi

Küresel Durgunluk Beklentisi