Hayata Dair

Parmak Uzunluğu Kişilik Sorusu

Parmak uzunluğu kişilik sorusu…Kişiliğinizin sırrının parmak uzunluğu olduğunu araştırmacılar söylediler. İnanılmaz ama benim ki cidden bu manada gerçek çıktı!

Parmak Uzunluğu Kişilik Sorusu

Her zaman arkamı döndüğümde, bilim biraz tuhaf ve genellikle hoş olmayan bir keşif duyuruyor.

Fakat uzun zamandır ilk defa, bilim, sadece hoş olmayan değil, aynı zamanda düpedüz eğlenceli olan bulgular ortaya koydu.

Son araştırmalara göre, doğru bir kişilik testi arıyorsanız, kendi elinizden başka bir yere bakmayın. Daha özel olarak, yüzük ve işaret parmağınıza odaklanın. Görünen o ki, yüzük parmağınızın uzunluğu rahimde kaldığınız süreyle alakalıdır. Ne kadar uzun süre veya kısa süre, o kadar çok anlam ifade ediyor.

Bunun anlamsız bir çalışma olacağını düşünmüştüm, ancak sonuçlarıma ulaştığımda şaşırdım.

Avuç içlerinin kendimiz hakkında çok fazla şey açıkladığı iddia edildi, ama parmaklarımız?

Ellerinizin hakkınızda neler söylediğini görmek için elinizi resimle karşılaştırın. Sonuçlarınız için yazımızı okumaya devam edin.

Parmaklarınızın hakkınızda neler söylediğini görmek için sol elinizi düzleştirin. Resimle karşılaştırın. El “A”, yüzük parmağınızın işaret parmağınızdan daha uzun olduğu anlamına gelir. “B”, işaret parmağınızın yüzük parmağınızdan uzundur. “C” , yüzük ve işaret parmağınızın uzunluğu eşittir.

Hangi harf parmaklarınızı en iyi şekilde tanımlar? Cevabı bildiğiniz zaman, sonuçlar aşağıda yer almaktadır.

El “A”, büyüleyici olduğun anlamına gelir!

Diğerleri sık sık sizinle flört ediyor mu, yoksa flört hareketlerinize karşı taraf olumlu tepki veriyor mu? Bunun nedeni muhtemelen yüzük parmağınızın işaret parmağınızdan daha uzun olmasıdır.

Güven ve çekicilikle insanların kalbine sızarsınız, bu yüzden daha fazla risk alırsınız ve sık sık güzelliğinizin bedelini ödersiniz. Bazıları biraz agresif olabileceğinizi söyleyebilir, ama ne istediğini biliyorsanız, neden olmasın?

Bu senin gibi gelmiyorsa, hayatında bazı değişiklikler yapmanın zamanı gelebilir, çünkü parmakların aksini söylüyor! Mükemmel mesleğiniz kolluk kuvveti, satıcı veya CEO olacaktır.

El “B” sizin doğal bir lider olduğunuz anlamına gelir!

Kendine güvenen, sorumlu bir insan olduğunu düşünür müsün? İşaret parmağınız yüzük parmağınızdan daha uzunsa, cevabınız “evet!” olmalıdır.

İnsanları yönetmek için doğdunuz. Karmaşık durumlarda, insanlara yol göstermeye istekli olursunuz. Donanımlı, temkinli ve kendinden emin olduğunuzdan, insanlar doğru cevaplar için size bakarlar.

Buna katılmıyorsanız, genleriniz size kendini yeniden değerlendirmenizi söylüyor, çünkü dizginleri tutmaya muktedirsiniz. İdeal işiniz politikacı, kişisel gelişim kitaplarının yazarı veya öğretmen olacaktır.

El “C” iyi bir iletişimci olduğun anlamına gelir!

Çok iyi tanımıyor olsanız bile, insanlar size her zaman en derin sırlarını anlatıyor mu? Muhtemelen, çünkü yüzük parmağınız ve işaret parmağınız aynı uzunluktadır.

Siz iki kere dinlemeye ve bir kere konuşmaya meyilli dengeli bir insansınız ve insanlar buna katılıyor. Diğerlerine en çok ihtiyaç duyduklarında kendilerini rahat ve takdir edilmiş hissettiriyorsunuz. Huzurlu, şefkatli ve sıcak kanlısınız. Bu nedenle başkalarına yardım ederken en iyisini yapıyorsunuz.

Bu açıklama sizle uyuşmuyorsa, içe bakmanızın ve kendinizin dengeli, daha yumuşak tarafını bulmanızın zamanıdır. Çünkü parmakların içinde bu özelliklerin olduğunu kanıtladı. İdeal mesleğiniz hemşire, sosyal hizmet uzmanı veya terapist olacaktır.

Uyku Pozisyonu Karakterinizi Ele Veriyor

 

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Açılın Ceo’nuz geldi.. A tipiymiş benim ponçik ellerim.. Büyüleyicisin diyor, çok mersi.. ‍♀️

  2. Yüzük parmağım isaret parmağımdan çok az uzun çıktı, bu durumda A oluyor, lakin Cye yakınlığını göz önüne alırsam C tam uyuyor

  3. Güven ve çekicilikle insanların kalbine sızarsınız, bu yüzden daha fazla risk alırsınız ve sık sık güzelliğinizin bedelini ödersiniz. bu benim :)

  4. İşte bunu bekliyordum kadınlar için de yapmış olmanız çok güzel teşekkür ederim benimkisi tamamen bana uygun çıktı harika

  5. Büyüleyici olduğumu biliyordum ama duymak güzel oldu :D Güzelliğin bedeli demiş kesinlikle çok doğru. Güzel olmak zor :) Bilgiler için çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık efenim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu