Hayata Dair

Parmak Uzunluğu Kişiliğinizi Ortaya Çıkarır

Parmak uzunluğu kişiliğin hakkında sana çok şey söyleyebilir. Ne tür parmakların var? Sırrı, yüzük parmağınızın ve işaret parmağınızında yatıyor.

Parmak Uzunluğu Kişiliğinizi Ortaya Çıkarır

Bu araştırmanın bazı şaşırtıcı sonuçları var!

Araştırmalar her zaman yapılır ve çoğu doğrudan tarafımızdan yapılır. Ancak bazen paylaşmak için ilginç olan bazı sonuçlarla karşılaşırız. Yeni gerçekleri öğrenmek eğlenceli olabilir, ancak bazen bilmediğiniz şeyler ile karşılaşırsınız. Ve sonra, sonuçların doğru olup olmadıklarını bazen tam olarak netleştirilemeyen bir sorun olabilir. Çünkü konu hakkında daha fazla araştırma yapılması gerekiyor olabilir.

Parmaklar

Neyse ki, bugün sizin için eğlenceli gerçeklerimiz var! Parmak uzunluğunuzun kişiliğiniz hakkında size çok şey söyleyebileceği ortaya çıktı. Gerçekten çok tuhaf. Bu araştırma çoğunlukla parmak uzunluğuna odaklanmaktadır. Parmak uzunluğu kişiliğiniz hakkında neler söylüyor gelin hep birlikte öğrenelim.

Parmak uzunluğu ne tür bir erkek olduğunuz hakkında çok şey söyleyebilir

Parmak uzunluğu ne tür bir erkek olduğunuz hakkında çok şey söyleyebilir. Evet, bu test sadece erkekler için geçerlidir, çünkü bu parmakların uzunluğu erkeklerde testosteron seviyesini gösterir. Üç tür vardır: A, B ve C.

A. Yüzük parmağı, işaret parmağından daha uzun olanlar

Burada yakışıklı adamlardan bahsediyoruz. Büyüleyicidirler ve herkesle anlaşabilirler. Yine de biraz saldırgan ve risk almakta hızlılar. Bu, aynı zamanda, bu kişilerin daha kısa bir yüzük parmağına sahip meslektaşlarından daha fazla para kazandıkları anlamına gelir.

B. Yüzük parmağı, işaret parmağından daha kısa olanlar

Bu parmak uzunluğuna sahip erkekler çok güvenli ve hatta biraz narsisistik olabilir. Bu insanlar sık sık yalnız kalmakta zorluk çekmez ve rahatsız edilmek istemezler. Aşka gelince, fazla girişken değillerdir. İlk hareketi, adımı onlar atmazlar.

C. Yüzük parmağı ve işaret parmağı aynı uzunlukta olanlar

Bu parmak uzunluğuna sahip erkekler iyi ara bulucu, çok sadık ve sevgi doludur. Bu insanlarda denge her şeydir. Sakindirler ve her şey yolundaymış gibi görünürler.

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz “Uyku pozisyonu karakterinizi ele veriyor” yazımızda ilginizi çekebilir. Linkin üstüne tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz.

Uyku Pozisyonu Karakterinizi Ele Veriyor

 

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Eller günahkar diller günahkar bir çağ yangini bu butun dunya gunahkar.

    Şaka bir yana teşekkurler bir şey daha ögrendik.

    1. “Burada yakışıklı adamlardan bahsediyoruz. Büyüleyicidirler ve herkesle anlaşabilirler. ”

      A grubu çıktı.. Erkek olsaymışım böyle bişey olacakmışım demek ki..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu