Moda

Parıltılı Neon Sütyen Trendi Kasıp Kavuruyor

Gün geçmiyor ki moda dünyasında bir sürprizle daha karşılaşmayalım… Son zamanların kasıp kavuran trendi ise; parıltılı neon sütyen!

Haberimizi okumaya başlamadan önce “2019 İlkbahar Yaz Trendleri” haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Parıltılı neon sütyen dolabınızın starı olmaya geliyor!

2018 yılının da trendleri arasında yer alan pırıltılar, 2019 yılında da etkisini sürdürmeye devam ediyor. GoGetGlitter hesabından yapılan bir paylaşımla birlikte trend olan ışıltılı sütyenler her yerde!

Gösteriş ve abartı vazgeçilmezinizse ve gittiğiniz ortamlarda oranın yıldızı olmak istiyorsanız bu trend tam da size göre! 2019 İlkbahar/Yaz trendleri arasında olan gümüş renkler ve neon bir araya geliyor ve her gittiğiniz yerde giymek isteyeceğiniz bu sütyenler trend oluyor!

Moda ikonlarının ve modaseverlerin beğenisini toplayan sütyen, binlerce kişi tarafından aratılmaya başlandı bile! Bu trendi parıltılı, gümüş rengi bir sütyenle ya da gümüş rengi bir vücut boyası yardımıyla uygulayabilirsiniz.

Vücut boyası nasıl olamalı?

Parıltılı Neon Sütyen Trendi

Gümüş renklere sahip bir vücut boyasını sütyen şeklinde vücudunuza boyayarak kullanabilirsiniz. Parıl parıl vücut boyanızı sütyen şeklinde sürdükten sonra bir müddet kurumasını bekleyin. Ardından yine vücuda sürülebilen özellikteki neon renklerde boyalar ile görünümünüzü tamamlayacak son dokunuşları yapın. İşte hazırsınız!

Peki parıltılı neon sütyen nerede giyilir?

2019 yılının yükselen yıldızı ışıl ışıl sütyenler, seçeceğiniz parçalara göre günün her saatinde giyilebilir. Tabi burada önemli olan seçilecek olan yardımcı parça…

Parıltılı Neon Sütyen Trendi Kasıp Kavuruyor festivallerde

Sezonun yükselen yıldızı bu sütyenleri, belkide en iyi kullanabileceğiniz yerler festivaller… Mini şortlar, yırtık jeanler ve sezonun çanta trendlerinden biri olan bel çantası modelleri ile birlikte kolaylıkla kombinleyebileceğiniz parıltılı neon sütyenlerle festivalin en gözleri üstünde kızı sen olabilirsin!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu