in

Ozzy Osbourne Hakkındaki İlginç Bilgiler

ozzy-osbourne

Heavy Metal müziğin babası olarak bilinen Ozzy Osbourne, hayatı boyunca birçok çılgınca şey yaptı ve Ozzy’nin yaptığı şeyleri anlatmak için otobiyografisi oldukça yetersiz kalır. Ozzy Osbourne’nun Black Sabbath döneminden Blizzard of Ozz albümüne kadar geçen dönemde birçok farklı şey yaptığı biliniyor. Ozzy Osbourne’nun maceralarının ve hedonist tutkusunun büyük bir kısmı biliniyor.

Ozzy Osbourne Yöneticilerden Birinin Şarap Kadehine İşedi

Ozzy Osbourne, 1981 yılında Almanya’da CBS Avrupa başkanı ile bir toplantıya davet edildiğinde masada striptiz yapmaya başladı. Sarhoş olan Ozzy, kayıt yöneticisini dudağından öptüğünü düşünüyordu fakat aslında yaptığı tek şey yöneticinin bardağına işemekten ibaretti.

Ozzy Osbourne Çıplak Bir Şekilde Hırsızla Kavga Etti

Ozzy, karısının kıyafet dolabından kıyafet çalmaya kalkışan hırsızla üstünde hiç kıyafet olmadan kavga etti. Tüm bu kavgaya rağmen hırsız, Ozzy’nin karısının değerli mücevherleri ile kaçmayı başardı. Üstelik bu olay esnasında Sharon’un evlilik yüzüğü de hırsızın eline geçti.

Ozzy Osbourne Bulgaristan’da Hapis Yattı

Ozzy, okuldan ayrıldığında 15 yaşındaydı ve işçi olarak birçok garip işte çalıştı. Televizyon, bebek kıyafeti ve birkaç tişört çalmayı başardı. Yakalandığında ise para cezasını ödeyemediği için 6 hafta boyunca hapis yatmak durumunda kaldı.

The Osbournes’un Hiçbir Bölümünü İzlemedi

The Osbournes, Ozzy’nin ve Osbourne ailesinin kişisel hayatından bir kesiti gösteriyordu. MTV’de başlayan dizi 2002 ile 2005 yılları arasında devam etti. Bu dizi Emmy ödülü almasına ve MTV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olmasına rağmen Ozzy, yaptığı bir röportajda dizinin hiçbir bölümünü izlemediğinden söz etti.

Ozzy’nin İşeyen Heykeli

Ozzy Osbourne’nun Alamo mezarlığında çişini yaptığını herkes biliyor fakat bu anı ölümsüzleştirmek için yapılan heykeli pek kimse bilmiyor. Heykeltıraş Ruben Ortiz-Torrez ve Jim Mendiola tarafından 2001 yılında yapılan heykele bir de hareket sensörü konuldu. Böylelikle heykele yaklaşan birileri olduğunda heykel direkt olarak işemeye başlıyor.

Ozzy, Ölümden Döndü

2003 yılında boyun kemiğini, 8 kaburgasını ve köprücük kemiğini kırdıktan sonra acilen ameliyata alındı. Karısı Sharon, Ozzy’nin kaza anından sonra nefes alamadığını farketti ve koruması Sam Ruston tarafından hayata döndürüldü. Öte yandan Ozzy, kazadan sonra kısa süreli hafıza problemleri de yaşadı.

Metallica Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yanlis-sperm-donoru-ile-hamile-kaldi

Yanlış Sperm Donörü ile Hamile Kaldı

napolyon bonapart

Napolyon Bonapart