Gündem

Ozan Arif Hayatını Kaybetti. Usta Sanatçı Yaşam Mücadelesini Kaybetti.

Ozan Arif hayatını kaybetti. Milyonların sevdiği, şarkıları unutulmayan, insanların gönüllerine taht kurmuş usta sanatçı gece 04:50 sularında tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yaşama gözlerini yumdu. Sevenleri üzgün.

Ozan Arif Hayatını Kaybetti. Usta Sanatçı Yaşam Mücadelesini Kaybetti.

Bir süredir gırtlak kanseri tedavisi gören usta sanatçı dün 04:50 sularında hayata gözlerini yumdu. Milyonların tanıdığı, bildiği, şarkılarını söylediği usta ismin ailesi, sevenleri, arkadaşları oldukça üzgün.

ozan arif hayatını kaybetti

Bilmeyenler İçin Ozan Arif Kimdir?

Ozan Arif Giresun’un Alucra ilçesinin Hapu köyünde 1949 yılında dünyaya geldi. Babasını memur olduğu için zaman zaman gezmişler. İlk ve orta okulunu Samsun’da bitirmiş. Aslen öğretmen olan Arif, bir süre mesleğini yapmış hatta çalıştığı okulda müdür bile olmuştur. Sonrasında bir süre Almanya’da yaşamış ve yıllar sonra tekrar ülkesine döndü.

Milliyetçi Bir Ozandı

Usta bir müzisyen olan ve Milliyetçi kişiliği ile tanınan birisiydi. Şarkılarında Milliyetçilik ve Ülkücülük konularına sık sık değinmiş ve bu kesim camia tarafından oldukça sevinerek dinlenirdi.Usta sanatçının ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Rockçı İmam Belediye Başkan Adayı Oldu. Ayrıntılar Burada!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Allah rahmet eylesin. Şarkılarınla, şiirlerinle, destanlarınla büyüdüm. Gerek şiirde gerek çizgide örnek aldığım bir şahıstın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu