Gündem

Otuz Yıldır Ehliyetsiz Araç Kullanan Adam Yakalandı. Son Dakika.

Otuz yıldır ehliyetsiz araç kullanan adam sonunda yakalandı. Ne yazık ki bir olay gerçekleştikten sonra yakalansa da en azından bundan sonra araç kullanamayacak. 30 yıldır yakalanmayan adam bir kazaya karıştı ve böylelikle yakayı ele verdi.

Otuz Yıldır Ehliyetsiz Araç Kullanan Adam Yakalandı. Son Dakika.

Japonya’da 30 yıldır ehliyetsiz araç kullanan bir adam, bisiklet süren 85 yaşındaki bir kadına çarpınca ilginç gerçek ortaya çıktı. Saitama eyaletinin Kumagaya şehrinde gerçekleşen bu olay herkesi şaşkına çevirdi. Ehliyetsiz sürücü tam 30 yıldır araç kullanıyor ve yakalanmamış.

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. İşte Hayatta Olamaz Diyeceğiniz Olayla İlgili Ayrıntılar!

85 Yaşındaki Kadına Çarpıp Kaçtı

30 yıldır ehliyetsiz araç kullanan ve yakalanmayan adam, bisiklet süren 85 yaşındaki bir kadına çarpıp kaçtı. Olayı görenler arabanın plakasını alıp sürücüyü şikayet ettiler. Polis şüpheliyi çok geçmeden yakaladı ve korkunç gerçek böyle ortaya çıktı.

Çarptığı Kadın Yaralandı

İsminin Sadao Nanoka olduğu belirtilen kişi tam 70 yaşında ve 40 yaşından bu yana ehliyetsiz olarak araç kullanıyor. Bisiklet sürerken çarptığı kadının köprücük kemiği zedelendi ve bileği kırıldı. Polisler tarafından yakalanan Nakona polise verdiği ifadesinde “ehliyetsiz olduğum için olay yerinden kaçtım” dedi.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu