in

Otomobile Bağlanan Köpek Yolda Sürüklendi

otomobile bağlanan köpek yolda sürüklendi

Gün geçmiyor ki hayvanlara yapılan eziyete bir yenisi daha eklenmesin… Bu sefer ki vahşi olayda otomobile bağlanan köpek yolda sürüklendi!

Otomobile bağlanan köpek yolda sürüklendi

Dehşet verici olay Şeyhzadeler şehri Amasya’nın Merzifon ilçesinde gerçekleşti. Bu vahşi olayda otomobile bağlanan köpek yolda sürüklendi, izleyenler gözyaşlarına boğuldu.

Hayvanlara yapılan kötü muameleler bitmiyor!

Tüm Türkiye’yi ayağa kaldıran MasterChef Murat’ın papağana yaptığı işkence ile hepimiz şoke olmuştuk. Olayın ardından yakalanan şahıs akıl hastanesine, işkence yaptığı papağan ise hayvan hastanesine kaldırılmıştı. Olaydan birkaç gün sonra papağanın ölmesi ise tüm hayvanseverleri yasa boğmuştu.

Masterchef Murat Özdemir, Daha Önce de Bıçaklanmış

Bu görüntü ise Amasya’nın Merzifon ilçesinde çekildi. Bir otomobile bağlanan köpek yolda sürüklendi, izleyenlerin yürekleri burkuldu.

Amasya’nın Merzifon ilçesi, Zübeyde Hanım Caddesi civarında seyir halinde olan araç, bir iş yerinin güvenlik kamerasına takıldı. Otomobilin arkasına bir ip yardımıyla bağlanan köpek, kilometrelerce yolda sürüklendi.

Sosyal medyada tepki gecikmedi!

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra hayvanseverlerin tepkisi de gecikmedi. Görüntüleri izleyen hayvanseverler, köpeği otomobilin arkasına bağlayıp kilometrelerce sürükleyen şahıs hakkında suç duyurusunda bulundu.

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tüm yurtta kar yağışı istanbul

İstanbul’da Çarşamba Günü Kar Yağışı Başlayacak

Kimliği belirsiz şahız düğünde dehşet saçtı

Düğünde Dehşet – 4 Kadın 11 Yaralı Var!