in

Otobüs Şöförü İşten Atıldı. Mansur Yavaş Acımadı.

otobüs şöförü işten atıldı

Otobüs şöförü işten atıldı ancak tabiki durduk yere değil. Geçtiğimiz günlerde durakta bekleyen bir yolcuyu otobüse almayarak darp eden otobüs şöförü hakkında soruşturma başlatılmıştı. Mansur Yavaş’ın başkanlık ettiği komisyonda Başkan Yavaş’ın kararıyla darpçı şöför toplu ulaşımdan men edildi.

Otobüs Şöförü İşten Atıldı. Mansur Yavaş Acımadı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde çalışan bir şöför, halk otobüsüne binmek isteyen bir yolcuya kötü davranınca olanlar oldu. Konu Ego disiplin kuruluna sevk edilmişti ve yeni başkan Mansur Yavaş’ın talimatı ile konuyla ilgili şahıs toplu taşımalardan men edildi.

Büyükşehir Konu İle İlgili Yazılı Açıklama Yaptı

Ankara’da otobüste darp edilen kişiyle alakalı olarak belediye meclisine taşınan olay da otobüs şöförü suçlu bulundu ve toplu taşımadan men edildi. Altın park – Kuğulu park hattında çalışan söz konusu şöför ile ilgili talimat bizzat 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mansur Yavaş tarafından verildi.

Para Kesintisi de Yapıldı

Olaylar sonrası yaşanan bu süreçte işten çıkarılan şöförün toplu taşımadan men edilmesinin yanı sıra, parka çekilen otobüs için bu ay ödenmesi planlanan 1300 lira gelir yoksunluğu ücretinin kesilmesini karar verildi.

İnanılmaz Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı. İnanamayacaksınız. 

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkınızı Helal Edin Dedi ve Canlı Yayında intihar Etti

Hakkınızı Helal Edin Dedi Ardından İntihar Etti

Acunun Kızının Kıyafet Parası Duyanları Şok Etti

Acun’un Kızının Kıyafet Parası Duyanları Şok Etti