Gündem

Otobüs Şöförü İşten Atıldı. Mansur Yavaş Acımadı.

Otobüs şöförü işten atıldı ancak tabiki durduk yere değil. Geçtiğimiz günlerde durakta bekleyen bir yolcuyu otobüse almayarak darp eden otobüs şöförü hakkında soruşturma başlatılmıştı. Mansur Yavaş’ın başkanlık ettiği komisyonda Başkan Yavaş’ın kararıyla darpçı şöför toplu ulaşımdan men edildi.

Otobüs Şöförü İşten Atıldı. Mansur Yavaş Acımadı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde çalışan bir şöför, halk otobüsüne binmek isteyen bir yolcuya kötü davranınca olanlar oldu. Konu Ego disiplin kuruluna sevk edilmişti ve yeni başkan Mansur Yavaş’ın talimatı ile konuyla ilgili şahıs toplu taşımalardan men edildi.

Büyükşehir Konu İle İlgili Yazılı Açıklama Yaptı

Ankara’da otobüste darp edilen kişiyle alakalı olarak belediye meclisine taşınan olay da otobüs şöförü suçlu bulundu ve toplu taşımadan men edildi. Altın park – Kuğulu park hattında çalışan söz konusu şöför ile ilgili talimat bizzat 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mansur Yavaş tarafından verildi.

Para Kesintisi de Yapıldı

Olaylar sonrası yaşanan bu süreçte işten çıkarılan şöförün toplu taşımadan men edilmesinin yanı sıra, parka çekilen otobüs için bu ay ödenmesi planlanan 1300 lira gelir yoksunluğu ücretinin kesilmesini karar verildi.

İnanılmaz Kazanın Görüntüleri Ortaya Çıktı. İnanamayacaksınız. 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Uyulması gereken kurallar var. Kuralları geçtim insan olarak yapılmaması gereken bir davranış

  2. Aklı başında, dik duruşu ve ileri görüşlü bir başkan. Umarım bu tutumunu en ufak sorundan en büyük krizlere kadar sürdürür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu