in

SinirlendimSinirlendim

Otel Odasında Cinsel İstismar

otel

Otel odasında kaldığı sırada bir sapığın saldırısına ve cinsel istismarına maruz kalan kadın başından geçenleri göz yaşlarıyla anlattı.

Otel Odasında Cinsel İstismar

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Cheri ismindeki genç kadın, katıldığı bir televizyon programında yaşadığı dehşet anlarını gözyaşlarına boğularak anlattı. Cheri Marchionda adlı genç kadın anlattıklarına göre iş için bulunduğu yerdeki bir otelde yaklaşık 5 yıl önce cinsel saldırıya maruz kaldı. Resepsiyon görevlisinden odasının anahtarını alan saldırganın aniden odaya girip kendisine saldırdığını söyleyen Cheri, gözyaşlarına boğuldu.

Saldırgan Görevliye Yalan Söylemiş!

Cheri’nin anlattıklarına göre Christopher adındaki saldırgan resepsiyonda bulunan görevliye yalan söyleyerek odanın anahtarını aldı. Odaya girer girmez saldıran tacizci, kadın bağırmasın diye tehdit etti ve yaklaşık dört saat boyunca cinsel istismarda bulundu. Olaydan sonra yakalanan saldırgan 20 yıl hapis cezasıyla cezalandırıldı.

Dünyada her ne kadar tepki gösterilirse gösterilsin cinsel istismar, taciz ve tecavüz olaylarının ardı arkası kesilmiyor. Üstelik bu durum o kadar yaygınlaşmış bir halde ki, zaman veya mekân ayrımı dahi ortadan kalkabiliyor. Maalesef yapılan araştırmaların sonucuna göre bu tür vakaların bir kısmı, insanların kendisini güvende hissettikleri yerlerde meydana geliyor. Tıpkı bu olaydaki gibi bir otel odasında, kalabalık bir yerde hatta ve hatta insanların kendi evlerinde… Ülke fark etmeksizin insanlar, bu tür suçlara karşı daha caydırıcı yasaların gelmesini istiyorlar.

 

Kredi Kartı Kullanımında Yeni Dönem!

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mart Ayı Özel Günler - Mart Ayındaki Tarihi Olaylar

Mart Ayı Özel Günler – Mart Ayındaki Tarihi Olaylar

Oğlak burcu ve cinsellik

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı