Gündem

Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Osmanlı Partisi genel başkanı İbrahim Ünye 31 Mart’ta yapılacak seçimler için propagandalara başladı. Propagandanın duraklarından birisi olan Giresun mitinginde ne yazık ki umduğunu bulamadı. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı.

Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu.

Yüksek seçim kurulu tarafından seçime katılma yeterliliğine sahip partiler arasında bulunmayan Osmanlı Partisi, seçim çalışmalarına başladı. Kendileri katılamasa da parti olarak mevcut başkanı destekleyecekleri ön görülüyor.

Topkapı Sarayının Restore Edilen Bölümleri Açıldı

Mevcut Başkanı Destekleyecekler

Konuşmasında Giresun kökenli bir parti olduklarını belirten Başkan İbrahim Ünye, hemşerilerinden destek istedi. Her ne kadar miting alanı boş olsa da konuşmasına devam eden Ünye, önümüzdeki yerel seçimlerde mevcut başkan Kerim Aksu’yu destekleyeceklerini dile getirdi. İbrahim Ünye’nin konuşması sonrasında şarkıcı Ali Gedik konseri yapıldı ve miting bu şekilde sonlandırıldı.

İbrahim Ünye Kimdir?

İbrahim Ünye Türkiye’nin 91. siyasi partisi olan Osmanlı Partisi’ni kurdu. Ambleminde; hilal üzerine Arapça Elif ve Vav yazılı parti, “Lider Türkiye” sloganıyla” siyasi hayata giriş yaptı. Parti başkanı İbrahim Ünye, Türkiye’deki siyaset anlayışını değiştireceklerini söyleyerek devam etti, “Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, herşeyi kurumsal bir yapıya oturtacağız dedi.

 

Sarımsağın Faydaları Nelerdir?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu