Gündem

Oryantal Kızını Öldürüp Parçalara Ayırdı. İfadesi Herkesi Şok Etti.

Oryantal kızını öldürüp parçalara ayırdı ve ifadesi herkesi şok etti. Katil baba kızını öldürdükten sonra parçalara ayırıp ormana gömdü. İfadesi ise korkunçtu. İddiasına göre kızı babasına “Senin karın şununla bununla yatıyor” dedi ve bunun üzerine öfkesine hakim olamayan baba kızını boğarak öldürdü.

Aile İçi Facia. Kayın Birader Eniştesini Pompalı Tüfekle Öldürdü. Olay Anları Saniye Saniye Kameralara Yansıdı.

Oryantal Kızını Öldürüp Parçalara Ayırdı. İfadesi Herkesi Şok Etti.

Edirne’de oryantallik yapan Didem Uslu’yu öldüren ve cesedini parçalara ayırarak ormana gömen dönerci baba, kızının “senin karın şununla bununla yatıyor” demesi üzerine öz kızını boğarak öldürdü ve cesedini parçalara ayırıp ormana gömdü.

Cesedi Ormanda Bulundu

Edirne’nin Keşan ilçesinde kesilmiş şekilde vücut parçaları bulunan Didem Uslu’nun babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Dönercilik yapan baba savcılık ifadesinde “kızımın piskolojik sorunları vardı. Evde tartışırken bana “senin karın şununla bununla yatıyor dedi ve bende o sırada kendimi kaybedip ellerimle boğdum” dedi.

Cinayet Kesik Vücut Parçaları Sayesinde Ortaya Çıktı

Keşan’da 9 Ocak Çarşamba günü ormanlık alanda kozalak toplamaya giden bir kişi tarafından kesik insan uzvuları bulundu. Polis tarafından yapılan araştırmada ceset parçalarının kentteki bir gece kulübünde oryantallik yapan Didem Uslu’ya ait olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili 6 kişilik özel ekip kuruldu ve tüm deliller değerlendirildi. Polis 10 güvenlik kamerasından 3000 saat görüntü izledi.

Anne ve Babası Tutuklandı

Yapılan incelemede düzgün kesikler olduğu belirlenince polis dönerci ustası olan babayı konuşturmaya çalıştı. Yapılan incelemelerde evde cinayete dair şüpheler bulununca katil baba tutuklandı. İfadesinde 7 gün boyunca ormana taşıdığını ve kızını parça parça gömdüğünü itiraf etti. İfadelerinin ardından tutuklanan anne ve baba, mahkemeye çıkmak üzere savcılığa gönderildi.

Gelmiş Geçmiş En İyi Gerilim Filmleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu