in

BayıldımBayıldım

Orta Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

orta bütçeli kamp malzemeleri

Bugünkü yazımızda orta bütçeli kamp malzemesi tavsiyesi vereceğim. Konfor açısından hangi ürünler daha uygun ve bu ürünlerin performansları nasıl? Haydi birlikte inceleyelim.

Orta Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

Yazımız malzemeleri seçerken kampınızın biraz daha konforlu olması dikkate alarak oluşturulmuştur.

KAMP ÇADIR MALZEMESİ: 3 KİŞİLİK – ARPENAZ FRESH & BLACK QUECHUA

FİYAT: 400 TL

kamp malzemesi tavsiyesi

Çadır, 2 adet pol, kazık ve dış tenteyi gerdirmek için ip torbası, çadır iç ve dış tente, kurulum kılavuzu olarak kılıfında bulunmaktadır.

Ön ve arka kapısı, sinekliği, iç cebi, tavan askı aparatı ve iki yanında ufak havalandırması bulunmaktadır. Ağırlığı ise 3.2 kilogramdır.

Çadırın kamp için kurulumu oldukça kolaydır. Polleri çadırın 4 köşesinde bulunan demirlere geçiriniz. Çadırın üstünde duran mini askıları pollere geçiriniz. Üstüne dış tentesini koyunuz ve çadırın 4 köşesinde bulunan halkalara mini askıları geçiriniz. Kazıklarını ipler yardımıyla çadırınızı gerdirerek zemine çakınız. Hava sirkülasyonu için çadırınızın konumunu iyi ayarlamayı unutmayın.

Çadır su geçirmez. Yağmura ve rüzgara dayanıklıdır. Dış tentesi ışığı, güneşi geçirmez. Böylece çadırın içi tüm gün karanlık olur. Rahat uyumanızı sağlar. Çift kapısı olduğundan dolayı hava sirkülasyonu rahat olur. İki kapısını açıp tüm gün çadırdan çıkmak istemeyeceksiniz.

KAMP ŞİŞME YATAK MALZEMESİ:

FİYAT: 120 TL

kamp malzemesi tavsiyesi 1

Çift kişilik şişme yatak almayı düşünüyorsanız Carrefourda satılan üründe pompa ve yastık hediyeli. Eğer yakınlarınızda bu market yoksa ve online sipariş vermek istemiyorsanız Decathlondan’da aynı fiyata pompasız ve yastıksız alabilirsiniz.

2 kişilik bu yatak cidden rahat etmenizi sağlayacaktır. Sizi zeminin soğuğundan, engebesinden korur. Ağırlığı 3.5 kg ve uzunluğu 190 cm ‘dir.

KAMP UYKU TULUMU MALZEMESİ:

FİYAT: 100

kamp malzemesi tavsiyesi 2

Uyku tulumları maalesef çok pahalı olduğu için ya ikinci el ya da askeri uyku tulumu öneriyorum. Mumya tipi uyku tulumu alırken konfor derecelerini baz alın. Kaz tüyüyle doldurulmuş uyku tulumları hem daha sıcak tutar hemde taşıması daha hafif olur. Askeri uyku tulumlarına bit pazarından ya da askeri ürün satan dükkanlardan ulaşabilirsiniz. Askeri uyku tulumları 3.5 kg ağırlığı ile cidden ağır olmaktadır. Bunu göz önünde tutarak alınız.

KAMP ÇANTASI MALZEMESİ: 50 LİTRE – PEMBE/GRİ – FORCLAZ QUECHUA

FİYAT: 220

kamp malzemesi tavsiyesi 3

Bel, sırt desteğiyle belden ve göğüsten bağlanılabilmesi özelliğiyle kamp çantası olarak idealdir. Gri ve pembe renkleri vardır. Önünde ve yanında bulunan bölmelere çadırınızı, şişme yatağınızı, uyku tulumunuzu koyabilirsiniz. Dilerseniz maliyeti düşürmek adına ikinci el profesyonel kamp çantalarına da yönelebilirsiniz. Bel ve Sırt desteğinin olmasına özellikle dikkat edin.

TOPLAM: 840 TL 

Konforu baz alarak fiyat performans açısından orta bütçeli kamp malzeme tavsiyelerini sizlerle paylaştım. Eğer bütçe olarak daha uygun fiyatlar bakıyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Düşük Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

afrodizyak etkili bitkiler

Afrodizyak Etkili Bitkiler

sigarayı bıraktıktan sonra

Sigarayı Bırakmak Ya Da Bırakmamak!