içinde

Orhan Gencebay Anjiyo Oldu! Sağlık Durumu Nasıl?

Orhan Gencebay Anjiyo Oldu!
Orhan Gencebay Anjiyo Oldu!

Orhan Gencebay Anjiyo Oldu! Usta sanatçı Orhan Gencebay, şiddetli göğüs ağrısı sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. Peki Gencebay’ın sağlık durumu nasıl?

Orhan Gencebay Anjiyo Oldu!

Yeşilçam filmleri ve efsane şarkıları ile herkesin gönlüne taht kuran Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı. Şiddetli göğüs ağrısı yaşaya usta sanatçıya stend takıldı.

Sevim Emre sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı

Kaldırıldığı hastanede stend takılan Gencebay’a anjiyo yapıldı. Gencebay’ın sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama ise Sevim Emre’den geldi. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Sevim Emre, Gencebay’ın sağlık durumu ile ilgili son durumu takipçileri ve sevenlerine duyurdu.

Büyük bir badire atlattık

Sevim Emre; “Orhan babanız hastanede ama şükürler olsun iyi. Yoğun bakımda değil. İki tane damarına anjiyo yapıldı ve üç stend takıldı.” dedi.

Sosyal medya paylaşımında açıklamalarına devam eden Emre, Gencebay’ın sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ekledi. “Rabbim sevenlerine, yavrularına ve bana seni bağışladı, anjiyo sırasında büyük bir badire atlattık” diyen Emre, doktorlara ve arayan soran herkese teşekkür etti.

Usta Sanatçının Cenazesinde Duygu Yüklü Anlar Yaşandı

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Boğaz manzaralı villasında trafik gürültüsünden rahatsız oluyormuş. Belki kalbi o yüzden tetikledi. Neyse geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Usta Sanatçının Cenazesinde Duygu Yüklü Anlar Yaşandı

Usta Sanatçının Cenazesinde Duygu Yüklü Anlar Yaşandı

erkan tan'dan çok konuşulacak yorum

Erkan Tan’dan Çok Konuşulacak Yorum. Çalınmış Oylarla Başkan Oldu.