içinde

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Organize İşler 2 Fragman. Sazan Sarmalı ve Filme Ait Herşey

organize işler 2 fragman

Organize İşler 2 fragman. Sazan Sarmalı ve filme ait tüm detaylar bu haberimizden okuyabilirsiniz. Senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan’a ait olun filmin 2. serisinde yine muhteşem bir oyuncu kadrosu var. Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu, Bensu Soral, Okan Çabalar, Güven Kıraç ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncuların başrol oynadığı filmde bu kez bambaşka bir macera işlenmiş.

Organize İşler 2 Fragman. Sazan Sarmalı ve Filme Ait Herşey

Organize İşler serisinin ikincisi olan Sazan Sarmalı’nda bu kez ekranlarda sıkça duyduğumuz dolandırıcılıklardan ikisi işlenmiş. Dolandırıcılıkta bir duayen olmuş olan Yılmaz Erdoğan ve ekibi bu kez kendilerini farklı bir maceranın içinde bulurlar.

Yılmaz Erdoğan’ın Kızı Dolandırılıyor

Dolandırıcılar kralı Yılmaz Erdoğan’ın filmdeki kızı düğün gününde dolandırılıyor ve parasını geri alabilmek için yıllardır konuşmadığı babasından yardım istiyor. Bu esnada Yılmaz Erdoğan’ın ekibi de başka birisini demir satışı ile ilgili dolandırıyor ve işin içine bu kez mafya giriyor. Ve mafya rolünde ise muhteşem oyunculuğu ile Kıvanç Tatlıtuğ ekranlarda göz dolduruyor.

John Wick 3 Fragman. Uzun Versiyon.

Muhteşem Oyunculuklar

Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunun hepinizi mest edeceğini söyleyebiliriz. Mafya rolüyle karşımıza çıkan Tatlıtuğ gerçekten takdire şayan bir oyunculuk sergilemiş. Yılmaz Erdoğan ise her zamanki gibi yine muhteşem. Kızı ile yaşadığı problemli duyguları beyaz perdeye çok iyi yansıttığını söyleyebiliriz. Elbette diğer oyuncuların da ustalıkları göz ardı edilemez.

Sonuç Olarak

Sonuç olarak Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmine mutlaka gitmenizi öneririz. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oldukça kaliteli bir film. Keyifli seyirler dileriz.

Organize İşler 1 Fragman

Dilerseniz serinin başlangıç filmini hep birlikte bir kez daha hatırlayalım. İyi seyirler.

 

Avengers 4 Fragman. Uzun Versiyonlu Fragmanıyla Shallwe.com.tr’de!

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Son Dakika! Dondurucu Soğuklar Geliyor!

Dondurucu Soğuklar Geliyor!

Apartmanda bakılabilecek köpek cinsleri

Apartmanda Bakılabilecek Köpek Cinsleri Hangileridir?