Gündem

Orduda Çalışan Kadın İnternetteki Fotoğrafları İle Görenleri Şaşırtıyor.

Orduda çalışan kadın internetteki fotoğrafları ile görenleri oldukça şaşırtıyor. İngiliz ordusunda muhasebe ve finans departmanında görev alan 26 yaşındaki Briony Murray, özel hayatında bambaşka birisi oluyor. İnternette gezen fotoğrafları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Orduda Çalışan Kadın İnternetteki Fotoğrafları İle Görenleri Şaşırtıyor

İngiliz ordusunun muhasebe ve finans departmanında çalışan 26 yaşındaki Briony Murray’in bir internet sitesinde paylaştığı yarı çıplak fotoğrafları görenleri şaşırtıyor. Murray’in bu fotoğrafları 2013 yılında çektirdiği ortaya çıktı. Kimileri Murray’a tepki verirken, kimileri özel hayatına karışmanın yersiz olduğunu dile getirdi.

orduda çalışan kadın internet

Ordudaki Görevi Muhasebe ve Finans Departmanı

Edindiğimiz bilgiye göre kendisi orduda asker değil. Ordunun muhasebe ve finans departmanında çalışıyor. Özel hayatının kimseyi ilgilendirmediğini düşünenler çoğunlukta.

orduda görev alan kadın

Birlikte Çalıştığı İnsanlar Tanıyamadı

Orduda çalışan Briony Murray’ın bu fotoğraflarını gören arkadaşları onu bir an tanıyamadıklarını dile getirdi. Pozları paylaştığı sitede “Briony M” ismi ile geçen bir albüm var.

orduda görev alan kadın fotoğrafları

 

Demi Rose Frikikleri Kalpleri Yerinden Oynatıyor!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu