GündemKültür - SanatSinema

Onur Tuna Yeni Proje İçin Kolları Sıvadı

Onur Tuna, Fox TV’de yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi edinen Mucize Doktor adlı diziyle yeniden isminden söz ettirmeyi başarmıştı. Yakışıklı oyuncudan hayranlarını sevindiren bir haber daha geldi. Ayrıntıları sizler için derledik.

Onur Tuna Yeni Proje İçin Koları Sıvadı

Mucize Doktor adlı dizide Doktor Ferman adlı karaktere hayat veren oyuncu projelerine hız kesmeden devam ediyor. Oyunculuğu ile adından söz ettiren Onur Tuna’dan yeni bir proje hakkında sevindiren bir haber geldi.

Bilindiği üzere Mucize Doktor adlı dizide Ferman karakterini canlandıran oyuncu, otizm hastası olan Ali’ye rehberlik ediyor. Bunun yanı sıra hastanedeki en zor vakalarla da boğuşmak zorunda kalan Ferman, asistanlığını yapan Ali’yi de kolluyor. Yetenekli oyuncudan gelen haberlere göre sinema filminde başrol ile yine sevenlerinin karşısında olacak.

Onur Tuna Oyunculuğuyla Büyük Beğeni Toplamıştı

Mucize Doktor’da Doktor Ferman karakterine hayat veren Onur Tuna, hem tıp alanındaki yeteneği hem de otizmli asistanı Ali’yle olan duygusal bağı nedeniyle oldukça beğenilmişti. Bununla birlikte sanat camiasında da hızlı bir yükseliş yakalayarak büyük bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Son bilgilere göre Benden Ne Olur adlı sinema filmi için kamera karşısına geçecek olan oyuncu, bu filmde de başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Bu projede kendisiyle birlikte başka bir ünlü isim daha başrolü paylaşacak. Onur Tuna ile aynı projede başrol paylaşacak olan kadın oyuncu ise Hazal Kaya olacak. Projede başarılı oyuncu Hazal Kaya’nın da olması şimdiden her iki ismin de hayranlarında merak uyandırmış durumda.

Benden Ne Olur Filmi

Gazeteci Birsen Altuntaş’tan elde edilen bilgiler doğrultusunda, Aslı Kızmaz’ın kaleme aldığı ‘Benden Ne Olur?’ adlı kitaptan uyarlanan bir sinema filmi projesinde Onur Tuna, Hazal Kaya’yla aynı ekipte buluşarak izleyici kitlesini ağırlamak için geri sayıma başladı.

Yönetmenlik koltuğunda Murat Şenöy’ün oturacağı Benden Ne Olur isimli filmin senaristliğini de Aslı Kızmaz, Emrah ve Murat Kaman üstlenecek. Tüm bunların dışında beyaz perde yapımının çekimlerinin ise 2 hafta sonra başlayacağı verilen bilgiler arasında bulunmaktadır.

 

When They See Us: Gerçek Bir Hikayeden Uyarlanan Dram Dizisi

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Acıkcası iki oyuncuyu da seven biri sevgilim aksine itici buluyorum.. Mucize Dr cok duydum ama yogunluktan izleme imkanım olmadı ama cok merak ettim onu , bu yeni diziyi de pek izleyebileceğimi düşünmüyorum ön yargımdan ötürü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu