Müzik - Festival

One Love Festival 15 Day&Night Biletleri Satışa Çıktı!

Gerçek festival deneyimi yaşamak isteyenlerin adresi One Love Festival 15 Day&Night, 20 Temmuz 2019 tarihinde Parkorman ve Volkswagen Arena’da olacak!

One Love Festival 15 Day&Night Biletleri Satışa Çıktı!

15.si ile müzikseverlere gerçek bir festival deneyimi yaşatmayı amaçlayan festival, 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü sizleri bekliyor. 2 farklı alanda yapılacak festivalin avantajlı biletleri satışa çıktı. Festivalin şu anda Day&Night fiyatı 130 TL.

İki farklı alanda yapılacak…

20 Temmuz’da yapılacak olan festival, bu yıl 2 farklı alanda müzikseverleri misafir edecek. Festivalin Parkorman etabının başlangıcı saat 12.00’de, kapanışı ise 23.59’da olacak. Volkswagen etabında ise kapılar 23.30’da açılacak ve eğlence sabahın ilk saatlerine kadar devam edecek. Volkswagen Arena’da kapanış saati 06.00 olarak belirlendi.

One Love 15. yılını kutluyor!

Festival bu yaz 15. yılını kutlayacak. Sahne programları çok yakında açıklanacak fakat festivalin 15. yılı olması sebebiyle çok özel isimlerin sahne alması bekleniyor. Gerçek festival deneyimi yaşamak isteyenlere kapılarını sonuna kadar açan etkinliğin avantajlı 1. dönem fiyatı 130 lira olarak belirlendi. Fiyatlar artmadan acele etmekte fayda var. İndirimli dönemi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Etkinlik hashtagleri: #BuYazOneLove #BirlikteGüzel #pozitiftimes

Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı Çok Yakında Açıklanıyor!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Sosyal medyada çok fazla reklamları dönmeye başladı, gelecek sanatçıları merakla bekliyorum

  2. Müzik festivaline ilk kez geçen yıl gitmiştim İnanılmaz eğlenceli geçmişti 20 temmuzda umarım kaçırmam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu