Gündem

Ölü Köpeği 2 Kilometre Sürükledi

Zonguldak’ta kaydedilen bu görüntüler “böyle insan olmaz olsun!” dedirtti. Vicdansız sürücü köpeği 2 kilometre boyunca araç arkasında sürükledi.

Ölü Köpeği 2 Kilometre Sürükledi

Zonguldak’ta çekilen görüntüler hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Vicdansız sürücü, ölen köpeği 2 kilometre boyunca aracın arkasında sürükledi. Sürücünün açıklaması ise en az yaptığı hareket kadar vicdansızcaydı. Köpeğin ölümü sebebiyle yaşam alanından uzaklaştırmak istediğini söyleyen şoföre ceza kesildi.

Ölü köpeği kilometrelerce sürükledi

Zonguldak’taki sürücü ölen köpeği yaşam alanından uzaklaştırmak için aracın arkasında kilometrelerce sürüklemesi, duyarlı bir vatandaş tarafından görüntülendi. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra vicdansız sürücü hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Vicdansız sürücüyü yakalayan polis, ceza kesti.

Ceza kesildi

Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde yaşanan olayda ismi açıklanmayan sürücüye ceza kesildi. Halatların bir ucunu köpeğin ayaklarına, diğer ucunu da aracın arkasına bağlayan ve 2 kilometre boyunca araç arkasında sürükleyen sürücüyü, duyarlı bir vatandaş saniye saniye görüntüledi. Gelen ihbarlar üzerine yakalanan sürücüye mala zarar verme ve trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçlarından toplam 2 bin 200 TL idari para cezası kesildi.

Otomobile Bağlanan Köpek Yolda Sürüklendi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. yazıyı okuyamadım. dünyada gerçekten üzüldüm tek şey hayvanlara yapılan eziyettir.
    ne kadar aciz bir insansın ki kendinden daha güçsüz bir varlığa bunu uygulursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu