in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Okullar Açıldı Öğrenciler Okula Döndü. İşte Ayrıntılar.

okullar açıldı yedi milyon öğrenci okula döndü

Okullar Açıldı öğrenciler okula döndü. İlkokul 2,3,4,8 ve 12. sınıflar, köy okulları, lise hazırlık sınıfı öğrencileri ve özel eğitim alan öğrenciler bugün okullarına başladı. Her öğrenci grubu, dersler için 30 dakika ve molalar için 10 dakika olmak üzere haftada iki gün okula gidecek.

Okullar Açıldı Öğrenciler Okula Döndü.

Anaokulu ve birinci sınıfların ardından 2,3,4,8 ve 12. sınıfların bugün okulları. Sınıflarına dönen yaklaşık 7 milyon öğrenci ikiye ayrılacak . Pazartesi-Salı ve Perşembe-Cuma olmak üzere iki ayrı günde okula gidecek olan öğrenciler okul sıralarında tek tek oturacaklar

Özel Eğitim Öğrencileri De Okullara Başlıyor

5,6,7, ve 8. sınıflarda özel eğitim öğrencilerinin eğitim gördüğü tüm özel eğitim okulları da yüz yüze eğitime başladı. Özel durumları nedeniyle öğrenci velileri ve refakatçiler için öğrencilerle temas edemeyecekleri bölümde beklemeleri istenecek. Ebeveynler ve refakatçiler okulda kaldıkları süre boyunca maske takmaları ve hijyen kurallarına uyma konusunda hassas davranmaları açıklanacak.

Maske, Hijyen Ve Sosyal Mesafe Çok Önemli

Okulun çeşitli noktalarında hijyen için el dezenfektanları bulundurulacak. Sadece öğretmen maskesini çok gerekli durumlarda çıkartabilecek, öğrencilerin tüm okul süresi boyunca maske takmaları zorunlu olacak.

30 Dakika Ders, 10 Dakika Tenefüs

İlkokul ve 8.sınıflar 12, imam hatip ortaokulu 14 saat, lise hazırlık ve 12. sınıflar için 16 saat yüz yüze eğitim verilecek. Derslerin süresi 30 dakika, molalar 10 dakika olacaktır. Yeni dönemde anaokullarında eğitim 2 günden 5 güne çıkartılacak.

okullar açıldı yedi milyon öğrenci okula döndü 1

İstanbul’da Toplu Taşıma 14.00 E Kadar Ücretesiz Olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yüz yüze eğitimin ilk günü 06-14 saat arası toplu taşımanın ücretsiz olduğunu duyurdu.

Öğretme ve Öğrenme Nasıl Eğlenceli Hale Getirilir?

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

evde sağlıklı beslenme

Evde Sağlıklı Beslenme Yolları

Boğa Burcu Ve Cinsellik

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı