in

Okulda Ceza Alan Kızını Yürüttü. Hem de 8 Kilometre.

okulda ceza alan kızını yürüttü

Okulda ceza alan kızını yürüttü hem de 8 km. Babanın kızına verdiği bu ceza kimilerince alkışlandı kimilerince abartı bulundu. Shallwe.com.tr okurları bakalım bu haberle ilgili ne düşünecek?

Okulda Ceza Alan Kızını Yürüttü. Hem de 8 km.

İlginç olay Amerika’nın Ohio eyaletinde yaşandı. Okuldan 3 gün servise binmeme cezası alan kızını arabayla götürmek yerine yürüyerek gönderdi ve yürürken kızını kameraya çekti. Video 15 milyon izlendi.

Arkadaşını Tehdit Etti, Servise Binmeme Cezası Aldı

Ohio eyaletinde servisteki bir arkadaşını tehdit ettiği için 3 gün servise binmeme cezası alan 10 yaşındaki kız, babasına “3 gün beni sen götürmek zorunda kalacaksın” dedi. Matt Cox isimli baba kızının okulda arkadaşlarına 2. kez zorbalık yaptığını öğrenince “Benim evimde zorbalık kabul edilemez” dedi ve kızını 2 derece soğukta okuldan eve yürümeye mahkum etti.

Benim Evimde Zorbalık Kabul Edilemez

Kızı yürürken arkasından arabayla giden baba, bir video çekti ve zorbalığın iyi birşey olmadığı hakkında öğütler verdi. Videoda “hava 2 derece ve benim kızım okula yürümek zorunda” diyerek, kızını takip etti ve müdahale etmedi. Videoyu izleyen bazı insanlar babayı alkışlarken, bazı insanlarda abartı bir ceza olduğunu söyledi. Peki sizce?

 

2019 Gelinlik Modası. En Trend Gelinlikler

Comments

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Written by Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen.
Sevgiler, Atmin.

2019 Pantone yılın rengi

“Living Coral” 2019 Pantone Yılın Rengi Oldu!

hamile keçiye tecavüz etti

Hamile Keçiye Tecavüz Etti, Hakim Bile Şoka Girdi