SON DAKİKA

Okulda Ceza Alan Kızını Yürüttü. Hem de 8 Kilometre.

ohaaa
Okulda Ceza Alan Kızını Yürüttü. Hem de 8 Kilometre.

Okulda ceza alan kızını yürüttü hem de 8 km. Babanın kızına verdiği bu ceza kimilerince alkışlandı kimilerince abartı bulundu. Shallwe.com.tr okurları bakalım bu haberle ilgili ne düşünecek?

Okulda Ceza Alan Kızını Yürüttü. Hem de 8 km.

İlginç olay Amerika’nın Ohio eyaletinde yaşandı. Okuldan 3 gün servise binmeme cezası alan kızını arabayla götürmek yerine yürüyerek gönderdi ve yürürken kızını kameraya çekti. Video 15 milyon izlendi.

Arkadaşını Tehdit Etti, Servise Binmeme Cezası Aldı

Ohio eyaletinde servisteki bir arkadaşını tehdit ettiği için 3 gün servise binmeme cezası alan 10 yaşındaki kız, babasına “3 gün beni sen götürmek zorunda kalacaksın” dedi. Matt Cox isimli baba kızının okulda arkadaşlarına 2. kez zorbalık yaptığını öğrenince “Benim evimde zorbalık kabul edilemez” dedi ve kızını 2 derece soğukta okuldan eve yürümeye mahkum etti.

Benim Evimde Zorbalık Kabul Edilemez

Kızı yürürken arkasından arabayla giden baba, bir video çekti ve zorbalığın iyi birşey olmadığı hakkında öğütler verdi. Videoda “hava 2 derece ve benim kızım okula yürümek zorunda” diyerek, kızını takip etti ve müdahale etmedi. Videoyu izleyen bazı insanlar babayı alkışlarken, bazı insanlarda abartı bir ceza olduğunu söyledi. Peki sizce?

 

2019 Gelinlik Modası. En Trend Gelinlikler

Yorumlar

5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
basak1881Enesdilbenseher35arslantatlicadiShall We Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tatlicadi
Editor

Daha farklı bir ceza seçebilirdi

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Biraz katı bir ceza olmuş gibi geldi

Enesdilben
Üye

Ceza vermekte haklı ama abartı olmuş 8 km nedir abi

basak1881
Üye
basak1881

aynı benim annem la 🙂

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Ekim 2018, 11:30

Brand Week İstanbul, çeşitli sektörlerde reklam ve pazarlama stratejilerinin tartışıldığı, çeşitli girişimci hikayelerinin paylaşıldığı ve markalaşma adına yeni tekniklerin geliştirildiği, her yıl dünyaca ünlü bir çok katılımcı ile gerçekleştirilen toplantılarıyla, İstanbul'un her yerinde çeşitli organizasyonlar düzenleyen Brand Week İstanbul'da bu yıl dikkat çeken bir konsept var; Gastro!

Brand Week – Gastro 7-9 Kasım Zorlu PSM Alanında

  Brand Week İstanbul, çeşitli sektörlerde reklam ve pazarlama stratejilerinin tartışıldığı, çeşitli girişimci hikayelerinin paylaşıldığı ve markalaşma adına yeni tekniklerin geliştirildiği, her yıl dünyaca ünlü bir çok katılımcı ile gerçekleştirilen toplantılarıyla, İstanbul’un her yerinde çeşitli organizasyonlar düzenleyen Brand Week İstanbul’da bu yıl dikkat çeken bir konsept var; Gastro! Brand Week...

Devamını Görüntüle