in

Okul Koridorunda İlişkiye Giren Öğrenciler Kameraya Yakalandı

okulda ilişkiye giren öğrenciler kameraya yakalandı

Okul koridorunda ilişkiye giren öğrenciler kameraya yakalandı. İlişki sonrasında çırılçıplak koridorda uyuya kalan 2 öğrencinin ilginç anları kameralara yansıdı. Çocukları uyurken bulan görevliler gördüklerine inanamadı.

Okul Koridorunda İlişkiye Giren Öğrenciler Kameraya Yakalandı

İskoçya’nın Edinburgh Üniversitesi’nde gerçekleşen olay herkesi hayrete düşürdü. Okulun koridorunda ilişkiye girdikten sonra uyuya kalan çiftin düştükleri durum kameralara yansıdı. Olayı görenler hayretler içerisinde kaldılar. İşte kameralara yansıyan o anlar.

Sosyal Medya Bu Görüntülerle Sallandı

İskoçya çok ilginç bir olaya şahit oldu. Edinburgh Üniversitesi koridorlarında ilişki yaşarken uyuya kalmış 2 öğrenci bulundu. Olay kameralara yansıdı ancak asıl ilginç olan öğrencilerin çırılçıplak ve ilişkiyi yaşadıkları an uyuya kalmasıydı. Diğer öğrenciler tarafından çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşılınca video patladı ve zirvelere yerleşti.

Diğer Öğrenciler de Şaşırdı

Daha önce böyle bir durumla hiç karşılaşmadıklarını söyleyen diğer öğrenciler, “bizim üniversitemizde böyle şeyler hiç olmazdı, ilk defa yaşandı” şeklinde yorumlar yaptılar. Olayı ilginç kılan tarafı ise öğrencilerin koridorda ilişkiye girmesi değil, ilişki esnasında uyuya kalmalarıydı.

 

Türkiye’nin En Tarz Erkeğini Seçiyoruz! Dev Ankete Katıl.

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

savaşta öldü sandığı oğluna kavuşan suriyeli baba

Savaşta Öldü Sandığı Oğluna Kavuşan Suriyeli Baba Videosu

ücretsiz aktarma

İbb’den Metro ve Otobüs Arası Ücretsiz Aktarma Hizmeti!