Gündem

Öğretmen Öğrencisiyle Basıldı

İnanılmaz olay Amerika’da yaşandı! Öğretmen öğrencisiyle basıldı ve olayın duyulmasının ardından öğretmene hapis cezası verildi. Evinin yatak odasında 15 yaşındaki öğrencisi ile yatakta yakalanan öğretmen, kendi kocası tarafından yakalandı!

Öğretmen Öğrencisiyle Basıldı

ABD’nin Oregon eyaletinin Douglas kentinde, şok edici bir olay yaşandı. Bir Hristiyan okulunda öğretmenlik yapan 30 yaşındaki öğretmen, kocası tarafından 15 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği sırada yakalandı. 30 yaşındaki Andrea Baber, kocası tarafından polise ihbar edildi. Olayın ortaya çıkmasının hemen ardından da öğretmen 20 ay hapis cezası aldı.

Kocası polise bildirdi

Eşini, 15 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği sırada yatakta basan kocası, hiç tereddüt etmeden karısını polise şikayet etti. Kısa sürede olay yerine gelen polis, öğretmenin telefonunda yapılan araştırmalarda, öğrencisine attığı çıplak fotoğrafları da buldu.

20 ay hapis cezası

Olayın duyulması ve polislerin öğretmeni göz altına almasından sonra mahkemeye çıkan öğretmen Andrea Baber yaptığından pişman olduğunu ve 15 yaşındaki öğrencisi ve öğrencisinin ailesinden özür dilediğini, mahkemeden çıkacak hapis cezasını da hak ettiğini söyledi.

Mahkeme aynı zamanda 15 yaşındaki öğrencinin yaşadığı travma sebebi ile gördüğü psikolojik tedavi masraflarının da öğretmen tarafından karşılanmasına karar verdi.

Orduda Çalışan Kadın İnternetteki Fotoğrafları İle Görenleri Şaşırtıyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu