Gündem

Öğrencileri Taşıyan Servis Yandı – İçindeki Öğrenciler…

Samsun’da öğrencileri taşıyan servis yandı, içindeki öğrenciler son anda tahliye edildi. Motor bölümünde yangın çıkan servis korkuttu!

Öğrencileri Taşıyan Servis Yandı

Samsun’da hareket halindeki bir servis, motor bölümünde çıkan yangın sebebiyle adeta alev topuna döndü. Bir anda alevlerin yayılmasıyla korkulu anlar yaşandı. Yanan servisten öğrenciler son anda tahliye edildi.

Dehşet dolu dakikalar

Samsun’da bir servis minibüsü, öğrencileri evlerine bırakmak için yola çıktı. Bir süre sonra servisin motor bölümü alev aldı. Sürücünün alevleri vaktinde fark etmesi ve öğrencileri tahliye etmesinin ardından alevler kısa sürede söndürüldü.

Öğrenciler içindeydi

Hüseyin K. yönetimindeki lise öğrencilerini taşıyan 55 C 0309 plakalı servis, İlkadım ilçesine bağlı Kadifekale Mahallesi’nde seyir halindeyken, motor kısmında meydana gelen arıza sebebiyle bir anda alevler içinde kaldı. Servis şöförünü bu sırada minibüsü hemen sağa çekti ve öğrencileri hızlı ve güvenli bir şekilde servisten indirdi.

Facia olabilirdi!

Çevredekiler itfaiyeye haber verirken, servis şöförü de elindeki yangın tüpü ile yangına müdahale etmeye çalıştı. Çıkan yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Ölü Köpeği 2 Kilometre Sürükledi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. okul servislerinin bakımlarına dikkat edilmesi gerekiyor.
    kimsenin baına bişey gelmemesi sevincidirici en azından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu