içinde

Şok OldumŞok Oldum

Oğlunu Pompalı Tüfekle Öldüren Adam Konuştu. “Müzikten Rahatsız Oldum”

oğlunu pompalı tüfekle öldüren adam

Oğlunu pompalı tüfekle öldüren adam yaptığı açıklama ile herkesi şoke etti. Müzik dinleyen oğluna sesi kısmasını söyledi, aralarında çıkan tartışma sonucu pompalı tüfekle öz oğlunu öldürdü. Genç adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Oğlunu Pompalı Tüfekle Öldüren Adam Konuştu. “Müzikten Rahatsız Oldum”

Antalya’da 75 yaşındaki Fevzi S. müzik dinleyen oğlundan müziğin sesini kısmasını istedi. Oğlu Orhan S. ile aralarında müzik sesinden dolayı çıkan tartışmada, baba Fevzi S. oğlunu pompalı tüfekle vurdu. Karnından vurulan Orhan S. hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Öz Oğlunu Karnından Vurdu

Antalya’ya bağlı Gazipaşa ilçesinde yaşanan olay duyanları oldukça üzdü. saat 23:30 sularında  Aydın mahallesinde gerçekleşen olay bir babanın katil olmasıyla son buldu. Oğlunu müzik sesinden dolayı öldüren baba ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, oğlu Orhan S. kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Odasında Müzik Dinliyordu

Akşam saatlerinde eve gelen oğul Orhan S. odasına girip müzik dinlemeye başladı. İddialara göre babası yüksek müzik sesinden rahatsız oldu ve baba oğul arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle baba pompalı tüfeği alarak oğluna ateş etti. Karnından vurulan oğlu ağır yaralandı ve kanlar içinde yere yığıldı. Daha sonra kaldırıldığı hastanede yaşama gözlerini yumdu. Baba Fevzi S. göz altına alınırken oğlunun cesedi morga gönderildi.

Whatsappta konuştuğunuz kişinin yalanını nasıl yakalarsınız? Cevabı bu haberde!

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Böyle birşey yok ya. Bir insan böyle bir sebepten öz oğlunu nasıl öldürür. Resmen psikopatlık bu. Allah rahmet eylesin 🙁

  2. Üzücü saçma sapan canilik içeren bir olay tabi ki. Desteklemiyoruz ama günümüzde ne şarkılar var acaba o an da ne dinleniyordu ?

  3. Üzücü saçma sapan canilik içeren bir olay tabi ki. Desteklemiyoruz ama günümüzde ne şarkılar var acaba o an da ne dinleniyordu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri

2019-20 Sonbahar Kış Trendleri

hadise intihara kalkışan annesi

Hadise İntihara Kalkışan Annesi İçin Hiçbir Masraftan Kaçınmıyor.