in

BayıldımBayıldım

Oğlak Burcunun Komik Yönleri

oğlak burcunun komik yönleri

Oğlak burcunun komik yönleri! Çalışkan, her aklına koyduğunu yapmaktan asla vazgeçmeyen Oğlak burçlarının bir de komik yönleri var. Eğer bir oğlak burcu iseniz ya da sevdiceğiniz bir oğlak ise onların komik yönlerini keşfedelim bir de ne dersiniz?

Oğlak Burcunun Komik Yönleri

Oğlak burcu insanı çalışkan insanlardır.  Kafaları sayısal olarak çalışır. Matematikle araları oldukça iyidir. İstedikleri her konuda başarılı olma potansiyelleri vardır. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Oğlak olmanın üstesinden bir türlü gelemezler! Eğer bir yerde vazgeçerlerse gözleri hiç bir şeyi görmez. Her şeyi ellerinin tersiyle itebilirler.
Kendilerine çok özen gösterirler. O yüzden ömürleri en uzun burçlardır oğlaklar. Her insanı idare etme yönleri vardır. Politik davranmayı severler. Çoğu politikacı bu burcun insanıdır. Her zaman plan yaparlar hatta işleri yolunda gitmez ise yedek planlarını da hazır da tutarlar. Şöyle bir örnekte verebiliriz oğlaklar için;  bir nükleer savaş çıksa, hamam böcekleri dışında, oğlaklar hayatta kalan son birkaç insandan biri olur. Çorap konusunda takıntılı insanlardır. Çorapların deseni, rengi, yeni olması ve temiz olmasına oldukça özen gösterirler. Dünya da kalan son insanlar olsa bile ayağına giyeceği bir çift temiz çorap onlar için her şeydir.
Güzel dostlukları vardır. Fedakar insanlardır oğlaklar, onlardan canını isteseniz hiç düşünmeden kendini size feda edebilirler. Tabi bunu herkese yapmazlar. Onlar için anlam ifade eden bir insan olmanız yeterlidir. Çok bonkördürler. Yemeyi, yedirmeyi çok severek hatta keyif alarak yaparlar. Doğru olduğuna inandığı şeylerden asla vazgeçmezler. İnce ayrıntı insanlarıdır. Her şeye mantık çerçevesinde yaklaşmayı severler. Eğer bir konu hakkında bir düşüncesi varsa o konunun yanlış çıkma imkanı yoktur.
Bir çok konuda garanticilerdir. Kendilerini garantiye almadan adım atmazlar. Ellerinde her şeyin bir yedeği vardır. Hatta sevgililikte bile böyledir! Eğer hayatında biri varsa, gönlünü o arada başkasına kaptırmışsa ilk önce gönlünü kaptırdığı insanı garantiye almak ister. Gönlünü kaptırdığı insanın hayatında yeri var mı? O da aynı hisleri besliyor mu? Hepsinden emin olur ve diğer hayatında olan insanla yollarını ayırır. Keyif insanlarıdır, onlarla her anınızı dolu dolu yaşarsınız. Ayrıca hayatında ki insanlardan kolay kolay vazgeçmezler ve onlarında vazgeçmemesi için ellerinden geleni yaparlar.

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Futbolda liglerin başlama tarihleri

Futbolda Liglerin Başlama Tarihleri

Yoganın faydaları

Yoganın Faydaları Nelerdir?