in

BayıldımBayıldım

Oğlak Burcunun En Etkin 10 Özelliği

Oğlak burcunun en etkin 10 özelliği

Oğlak burcunun en etkin 10 özelliği! Oğlak burçları ile ilgili bildiğiniz her ne varsa unutun. İnatçılıkları, olaylara mantıksal yaklaşımları, ego ve otoriter halleriyle oğlak burçları ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey burada..

Oğlak Burcunun En Etkin 10 Özelliği!

1- Oğlak burçları zor insanlardır. Hayatlarındaki her şey üzerinde otoritelerinin olmasını isterler.

2- Oğlak burçları için, keçi inadı var bunda, keçi gibi inatçı demeniz doğru olacaktır. Hatta bunu dediğiniz her insan Oğlak burcu çıkabilir. Çünkü onlar inatçılıklarıyla meşhurdur. Hatta insanı zıvanadan çıkartabilecek kadar bu özelliğe sahiptirler.

3- Oğlakların egoları tavan yapmıştır. O kadar yüksektir ki egoları Tatlım sen sus, şu an egonla konuşuyorum, lütfen biraz nefes al, dinlen…” diyebilirsiniz. Bu egosuyla baş etmeniz mümkün değildir. İki kere düşünün derim.

4- Oğlak burcu insanı çok fazla dikkatlidir. O kadar dikkatlidir ki dart tahtası onlar için yaratılmıştır. Bir şeye odaklanırken tüm dikkatlerini verip konsantre olurlar. Dart atışları içinde geçerli. Gösterdiği dikkat sayesinde birinciliği zaten oynamadan kazanmışlardır.

5- Affetme duygusuna çok yabancıdır. Hatta o kadar yabancıdırlar ki affetme duygusunu üzerine yeniden düşünmenize neden olurlar. Hayatlarında kolay kolay kimseyi affedemezler. Yaşamları affetmedikleri insanlarla doludur diyebiliriz.

6- Duygusal zekalarını bir kenara alalım. Çünkü oğlaklar her şeye mantık olarak yaklaşır. Oğlak burcu insanları için duygular mantıktan sonra gelir.

7- Oğlak burcu insanları her konuda zamanlamaya dikkat eder. Onlar  için dakiklik çok önemlidir. Eğer karşınızda beş dakika otuz sekiz saniye sonra oradayım diyen biri varsa o kişinin burcunu pek düşünmeyin. Büyük olasılıkla bir Oğlak burcuyla buluşmak üzeresiniz.

8- Oğlak burcu insanlarıda tıpkı başak burcu insanı gibi titizdir. Kendisi, çalışma ortamları, kıyafetleri her zaman mis gibi kokar. Bulundukları her ortamın temiz olmasını isterler. Onlar için titizlik önemli bir ayrıntıdır.

9- Hırslı olmalarıyla bilinir. Ben yaparım demeleriyle hep bir adım önde yürümeyi severler. Oğlaklar için “aldı başını yine gidiyor, bizi arkasında unuttu” diyebilirsiniz.

10- Sorumluluk deyince akla ilk gelen burç olan Oğlaklardır. Bir iş verin ve gerisini düşünmeyin. Çünkü o, sorumluluk bilinciyle hareket eder. Bütün işleri sorumluluk duygusuyla yoluna sokacaktır.

Oğlak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir

devlet erkanı anıtkabir ziyaretinde

Devlet Erkânı Anıtkabir Ziyaretinde