Sağlık

Oğlak Burcu Ve Sağlık- Burçların Sağlık Sorunları

Oğlak burcu ve sağlık yazımda sizlere Oğlak burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. 

Oğlak burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : dişler ve kemiklerdir. 

– Deri, saçlar, dizler, menisküs, bel fıtıkları, romatizma, kireçlenme, kemik yapısı ile ilgili her şey Oğlak burcu ile ilgilidir.

OĞLAK BURCU VE SAĞLIK

Dişleri ve kemikleri yönetir. Bu nedenle Oğlak burcu insanının kemik ağrısı çekme olasılığı yüksektir. Hastalığa meyilli olduğu için sağlık konusunda titiz olmalıdır. Psikolojik açıdan hasta olduğunu düşünürse çok geçmeden hastalanır. Etrafındaki insanlardan ilgi görmeyi sever, sırf bu sebeple de bazen kendi kendini hasta edebilir. Sabırlı bir insandır, bu yüzden hastalanması da bir müddet sonra olur. Ölçülü ve disiplinlidir, yemeği fazla kaçırmamaya dikkat eder. Küçük yaşlarda dirençsiz olsa da yaşı ilerledikçe vücutları direnç kazanır. Oğlak burcu insanı ufak hastalıklarında kendi kendinin doktorudur diyebiliriz. Mantıklı ve disiplinlidir, eğer hastalığı daha ciddi boyutta ise doktora gider ve onun tüm dediklerini harfiyen yerine getirirek iyi bir hasta olur. Acı eşiği yüksektir, karşısındaki kişiyi üzmemek için acısını belli etmez.

OĞLAK BURCU SAĞLIK SORUNLARI

Oğlak burcu insanı sevilmeyi ve ilgi görmeyi sever. Bu nedenle hasta olmayı da içten içe sever. Soğuk yerlerde yaşaması uygun değildir çünkü kansızlık problemi yaşayabilir. Vitamin eksikliği çekmeleri olasıdır, bu nedenle ara sıra doktor kontrolünde bu eksiklikler için tahlil yaptırmaları gerekir. Hassas bir yapısı olduğu için hastalanırsa yataktan kolay kolay çıkamaz. Kendini yatağa hapsetmek yerine bir an önce toparlanmak için elinden geleni yapmalıdır. Hastalığının üstüne giderse sorunlarından kurtulur.

OĞLAK BURCU HASTALIKLARI

Mide yanması, romatizma, bel ve baş ağrısı en çok karşılaştığı hastalıklardır. Oğlak burcu kemikleri yönettiği için sık sık vücudunda ağrılar hisseder. Oğlak burçları çok sinirlenirse bayılabilir. Sinir sistemleri zedelendiğinde bu direkt olarak beyinlerini etkiler ve bahsedilen bayılmalar yaşanır. Zaman zaman ellerinin tutmaması da bu burcun insanlarında görülen bir rahatsızlıktır. Bu sıkıntıları yaşamamak için stres maruz kalmamaya ,sinirlenmemeye çalışmalıdır. Kendisini pozitif enerji ile beslemeli ve hayata olumlu bakmaya çalışmalıdır.

Oğlak Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu