Astroloji

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Oğlak burcu ve cinsellik yazımda sizlere Oğlak burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Oğlak Burcu ve Cinsellik 

Oğlak burcu için güven çok önemlidir. Ancak güvenirse cinsellik sırasında mesafeli ve ciddi tavrından uzaklaşarak baştan çıkacak ve teslim olacaktır. Partneriyle uyumu bulana kadar çekingen davranır, ancak çekingen tavrını attığında onu kimse tutamaz. Oğlakların görüntüsü ve bakışları karşıdaki insanı baştan çıkarır. İlişki sırasında partnerini tatmin edene kadar uğraşır. Oğlak burcu seks sırasında baskın olmayı sever, yavaş hareketleri ve etkileyici bakışları ile partnerini doyuma ulaştırır. Seviyeyi ve dengeyi koruma konusunda başarılıdır. Sekste en sevdiği pozisyon yüz yüze olandır. Seks için tercihi kaliteli ortamlardır.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

BAŞAK, OĞLAK, BALIK, BOĞA

Oğlak burcu cinsel uyumu en çok boğa burcu ile yakalar. Cinsel birliktelik sırasında adeta bir bütün olurlar. İki burçta konforuna düşkündür. Bu nedenle ikisi de seks sırasında rahat olabildikleri pozisyonları tercih eder. Ön sevişmenin uzun sürmesine önem verirler. Oğlak burcunun etkilendiği noktalar kulaklarıdır, ayrıca bedenine dokunulması onu tahrik eder.

Oğlak Burcu Kadını ve Cinsellik 

Oğlak burcu kadını konu cinsellik olunca oldukça şehvetli ve arzuludur. Mahremiyetine önem verir. Güvenmediği insanlarla ilişkiye girmez. Tek eşlidir. Partnerine sadıktır. Günü birlik ve gelip geçici ilişkiler ona göre değildir. Cinsellikten önce aşka saygısı vardır. Oğlak burcu kadınının güvenini kazandığınızda ve sizi eşi gibi görmesini sağladığınızda sizi her konuda mutlu edecektir. Oğlak kadını cinsellikte sınır tanımaz, aşk oyunlarını, oral seksi ve ön sevişmeyi çok sever.

Oğlak Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Oğlak burcu cinsellikle güçlüdür ve kontrol etmeyi sever. Belli bir rutinde ve kendi programına uygun cinsel hayatı tercih eder. Olur olmaz yerlerde ve zamanlarda seks yapmayı sevmez. Partnerinin isteklerine önem verir. İstenmediğini hissettiği anda geri çekilir. İsteklerini çekici bakışlarını kullanarak etkileyici konuşmalar yaparak partnerinin gözlerine bakarak söyler. Yaklaşımı yavaş ve naziktir, karşısındakini baştan çıkarmayı iyi bilir. Seks sırasında hızlı hareket etmeyi sevmez. Cinselliği kaliteli mekanlarda yaşamak onu heyecandırır ve iyi hissetttiri.

Oğlak Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. oğlak kadını olarak bunu anlamıştım. ama yinede okuyayım dedim. gelecekteki partnerime acıdım hshhdühuhdudhudh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu