Astroloji

Oğlak Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Oğlak burcu ve aşk yazımda sizlere Oğlak burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

OĞLAK BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Oğlak burcu genel hayatında nasıl sakinse bu aşk hayatına da yansır. Oğlaklar için aşk ikinci plandadır. Öncelikleri iş hayatı, kariyer ve para kazanmaktır. Aşka sıra geldiğindeyse onun için en önemli şey güvendir. Güvenmediği insanla asla birlikte olmaz. Her şey net ve açık olmalıdır. Sevdiği kişiye açılması ve yaklaşması oldukça zordur. Duygularından emin olmak için önce gözlem yapar. Onunla ilgili her türlü bilgiye ve ayrıntıya sahip olmak istediği için ailesine, geçmişine ilişkin her şeyi sorgular. Öğrendikleri aklına yattıysa sade bir biçimde duygularını açıklayabilir. Karşı cinsle aralarında inanç ve samimiyet olması onun için çok önemlidir. İlişkinin dengeli ve yavaş ilerlemesini tercih eder. İlişkilerinde sahiplenici ve kıskanç olur. Para konusunda oldukça tutumludur. Oğlak insanıyla birlikte olmak istiyorsanız gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

OĞLAK BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşık olursa hemen duygularını açıklayamaz. Önce duygularından emin olması gerekir. Aşık olmadan seksi tercih etmez. Gerçekten severse ve inanırsa evlilik düşünür. Bir oğlakla evlenmek için şartların uygun olması ve her şeyin yolunda olması gerekir. Çıkabilecek aksiliklerden ve dengesizliklerden hiç hoşlanmaz. Evlilik anı gelene kadar imzayı atıp atmayacağından asla emin olamazsınız. Evlendiği zaman muhafazakar ve geleneksel bir yaşam sürer. Mahremiyete çok önem verir. Kariyeri ise vazgeçilmezidir. Aile onun için kutsaldır ve ihmal etmemeye çalışır. Seks hayatında aktiftir, fantezi dünyaları geniştir.

OĞLAK BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Oğlak burcu için aşk acısı çekmek söz konusu değildir. Ayrılık gerekiyorsa, sakince ayrılır. Aslında aşka saygı duyar, değer verir ve ayrılığı tercih etmez. Ayrılık kararını veren kendisi de olsa karşısındaki kişi de olsa o yine de kendini suçlar. Duygusal yanını saklayarak partnerinin üzülmemesi için çabalar. Ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelmek için açık kapısı olabilir. Bazı oğlak burcu insanları ayrılığı partnerine ders vermek ve aşkını sınamak için de kullanabilir.

OĞLAK BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = BOĞA, BAŞAK 

EVLİLİK = BOĞA, BAŞAK

Su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi arkadaşlıklar, güzel dostluklar kurabilir.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) dengeli bir ilişkileri olabilir ancak zaman zaman fikir ayrılığına düşebilirler.

Kendisi gibi toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile çok iyi anlaşırlar. Boğa ve başaklarla ilişkileri son derece seviyeli olur. Başak burçları ile yapacakları evlilik çok iyi olacaktır.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile aynı ortamda olduklarında birbirlerini iterler, genelde pek iyi anlaşamazlar.

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. (Duygularından emin olmak için önce gözlem yapar. Onunla ilgili her türlü bilgiye ve ayrıntıya sahip olmak istediği için ailesine, geçmişine ilişkin her şeyi sorgular. )
    bu kısım beni anlatmış gerçekten de böyleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu