Astroloji

Oğlak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Oğlak burcu seks hayatı… Oğlaklar hem ciddi hem de yapıcıdır. Bu burç insanı cinselliklerinde de sakinliği severler. Onları baştan çıkarabilmek için küçük öpücüklerle başlamalısınız. Sırasıyla ve düzenli hareket etmek gerekir. Onlar için planlı bir cinsel hayat yeterli gelir. Rutininin bozulmasından hiç hoşlanmazlar.  Oğlakları, zekanızla etkilemek hiç de zor değil.

Oğlak Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Toprak grubunun, inatçı erkekleridir oğlaklar. Seksi de oldukça yoğun yaşar. Fakat geleneklere ve kurallara oldukça önem verir.  Bu yüzden yatakta  kontrollü davranmaya meyillidirler. Oğlak erkeğinin ayakları yere sağlam basar.  Oğlak erkeğini bir kadının peşinden koşarken görmeniz çok zordur. Karmaşık aşk oyunlarını sevmezler. Bunun yerine işaretlerle hareket etmelisiniz. Doğru yolu bulmak, bu yolda ilerlemek sizin için daha faydalı olacaktır. Bu sayede onlar için sakinliğinizi korumuş  olacaksınız. Hem de yapıcı bir yol izlemiş olacaksınız.
Oğlak kadını otoriter, hırslı ve çalışkandır. Bu burcun kadını cinsel hayatında onu rahat ettirecek kişileri ister. Bu sebeple sakin bir erkek arayışı içindedir. Dışarıdaki eğlence hayatını çok sevmezler. Ev partilerini tercih eder. Oğlak kadınını etkilemek mi istiyorsunuz? O zaman onun hayatına biraz renk getirmeniz gerekmektedir. Çalışma hayatları streslidir. Oğlak kadınları bu strese kendini kaptırırılar. Bu kadınlar, evde eğlenceli bir partner isterler. Oğlak kadını yatakta baskın rolü oynamaktan hoşlanır. Oğlak kadınının sizi yönlendirmesine izin verin. Ani sürprizlerden pek hoşlanmazlar. Programlı bir ilişki sizi mutluluğa götürecektir.

Yaşadıkları her duygusal bağda depremler yarattığınızı biliyor muydunuz?

Oğlak burcunu harekete geçirmek istiyor musunuz? O zaman dizlerinden başlayın. Yüksek bir seksüel enerjiye sahiptir. Oğlak burcuna bu bölgeden yapacağınız çeşitli hareketlerle canlandırabilirsiniz. Dizinin etrafına yapacağınız küçük öpücükler hoşuna gider. Okşayışlar da etkili olacaktır.
Oğlak burcunun iki cinsine de seksüel açıdan belinden başlamalısınız. Hassas olduğu bölgelere öpücükler kondurmalısınız. Dizlerine, bel bölgesi ve altına doğru yapacağınız hareketlerden oldukça etkilenecektir.  Parmak uçlarınızla adım adım ilerleyin. Küçük oyunlar yapmayı ihmal etmeyin. Bacaklarının arkasından yavaşça inin. Heyecanını ve istekliliğini arttırın. Oğlak burcunun geri dönüşü muhteşem olacaktır.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Oğlakların herşeyi programlı, planlı olacakmış, bir kere de salsalar kendilerini ya

  2. Her burcun çok farklı arayışları ve yaşam tarzları var ve bunları bu kadar güzel bir şekilde kaleme aldığınız İçin teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu