Astroloji

Oğlak Burcu 2020 Yılı Yorumları

Oğlak burcu 2020 yılı yorumları: Oğlak burçları 2020 yılını gümbür gümbür karşılıyorlar. Ders veren Satürn, bolluk bereket gezegeni Jüpiter ve köklü değişimler gezegeni Plüton beraber hareket ediyor. Bu üç gezegen kişisel evinize doğru ilerleyecek. Siz zorluğu seven burçsunuz o yüzden her şeyin zorunu seçeceksiniz. Oğlak için hiç bir zaman başarısızlık yoktur. Bu yıl en zor rolü üstlenmenizin suçu da sizin. Çünkü oğlak burçları başrolü kimseye kaptırmıyor.

Oğlak burcu 2020 yılı yorumları

Partneriniz veya sevdiğiniz kişiyle maddi kazançlarınızı birleştirebilirsiniz. Gelirinizi yükseltebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yenilikler düşünüyorsunuz. Bu yenilikler sizin için olağanüstü durumları getirecek. İletişimde sizi sevindirecek pozisyonlar yaşayacaksınız. Bu yıl hem kişisel hem de karşıt evinizde tutulmaların üçü gerçekleşiyor. Kariyerinizde yükselmeler söz konusu olabilir.

Etkileyici konuşmalarınızla herkesi ikna edeceksiniz. Temmuz ve Ekim arası finans evinizde hareketlenmeler oluyor. Satürn, finans evinizde ileri ve geri gidecek.  Para konusunda size ilginç fikirler verecek. Geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz borçları zorlanmadan ödüyorsunuz. . Gizli tasarruflarınızı arttırıyorsunuz. Geçmişten kalan alacaklarınızı bu sene topluyorsunuz.  Maddi konularda yoğun istekleriniz var. Bu isteklerinizi yerine getirip başarıyı elde ediyorsunuz.

Oğlaklar bu yıl itibariyle daha fazla sorumluluk almaya başlıyor.  Enerjiniz olumlu yönde değişiklikler gösteriyor. Eğer şimdiye kadar çok çalışmış ve karşılığını alamamış bir oğlaksınız, sizin için fırsat zamanı. Satürn sayesinde ödüllenecekler. Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıkıyor. Oto kontrolünüz sizi tetikte tutacak. Satürn bu yıl dönüşümlü olarak hareket ediyor. Kişisel ve finans eviniz Kova’ya geçiyor. Size maddi konularda destek verecek. Oğlak burçları her zaman güçlü olmuşlardır. Gücünüz sayesinde engelleri atlatıyorsunuz.

Kararlı ve temkinli hareket ediyorsunuz. Buna rağmen aile fertlerinin düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacak. Bazılarınız baba mesleğini devir alabilir. Aileden kalan işlerin kazanç getirmesi mümkün. Oğlak burçları bilinçlenecek, bilginin efendisi olacaklar. Siz Oğlaklar yıllardır kendinizi çok fazla ortaya koymadınız. Artık bilginizle ortada olacaksınız. Büyük başarılar sizi bekliyor. Bazı Oğlaklar bu yıl sıkça yurt dışına gidebilirler. Hatta bazıları tamamen ülke değiştirebilir. Hayal ettiklerini gerçekleştirecekler. Bilgi, kültür ve kariyerleriyle ortaya çıkacaklar. Bu yıl sahne sizin.

Olağanüstü olaylar ilginizi çekmeye başlıyor

Yıllarca içinizde sakladığınız bastırdığınız olaylar var. Bu olayları bu yıl açığa çıkartıyorsunuz. Aşkı bu yıl yine yoğun olarak yaşayacaksınız. Değişim gezegeni Uranüs yıllarca sizinle birlikte olacak. Aşk ve sosyal evinizde size yıllarca eşlik edecek. Arzularınız baskın çıkıyor. Her zamanki gibi kara aşklar sizi bekliyor. Kendiniz ve taşıdığınız değerler sizin için önemli. Kendinizi aşka teslim etmek istemiyorsunuz. Aşka karşı intikam hissiniz fazla. Sürekli tarafa bedel ödetmek istiyorsunuz. Ama bu konuda dikkatli olmalısınız.

Savaşçı Mars Temmuz ayında aile ve yuva evinizde ilerleyecek. Ev değiştirme konusu gündeme gelebilir. Uzun bir Satürn dönemi geçirdiniz. Ancak bu son turunuz. Bir zamanlar denge ve düzenden başka hiç bir şey demezdiniz. Ancak bu yıl yaşam değerleriniz yükseliyor. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacaksınız. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Yaşam boyu mantığından ayrılamayan biri oldunuz. Bu dönem içinizdeki kıpırdamalara anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Ailenizi olduğu gibi kabul etmelisiniz. O zaman değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız.

Merkür retroları herkesin başına beladır. İletişim ve zeka gezegeni Merkür Şubat, Haziran ve Ekim aylarında size problem çıkartabilir.  Ayrıca Mayıs ve Haziran aylarında  aşk gezegeni Venüs retrosuna kapılabilirsiniz. Eski sorunları gözden geçirmelisiniz. Kendinizi yormamalı ve sağlıklı yaşamalısınız. Bunlara dikkat ederseniz güçlü bedeniniz size sorun çıkartmayacak. Kişiliğinizle ilgili bazı takıntılarınız var . Bu takıntılarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. 2020 bütün burçlara güzel gelecek gibi görünüyor. ama bizim dışımızdaki olaylar yüzünden hayatımız yine alt üst olmaz umarım.

  2. Kardesim oglak Burcu ve takıntı kısmına katılıyorum ömre bedel ‍♂️ ve onun gibi inat birini görmedim.. konusmadan didişmeden bildiklerini okuyorlar cevremdeki oğlak burclarında gördüğüm bu

  3. Tanıdığım bir kaç oğlak var ve içlerinde evet evet aha tam da bu dediğim yorumlar da var oğlaklara mutluluklar

  4. Yükselenim oğlak ve şu cümleyle beni tarif etmişsiniz , Geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz borçları zorlanmadan ödüyorsunuz. . Gizli tasarruflarınızı arttırıyorsunuz. Geçmişten kalan alacaklarınızı bu sene topluyorsunuz. meyvelerini ocağın ilk haftasından aldım neyse ki umarım böyle devam eder. Yazı içinde teşekkürler

  5. Çogu karakterim uyum sağlıyor yanlız inat yerine bende sabır oldukça fazla sabır ve bekleme var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu