Gündem

Nusret Messi ve Paul Pogba’ya Elleriyle Yemek Yedirdi

Nusret Messi ve Paul Pogba’ya elleriyle yemek yedirdi. Türkiye’nin ünü dünyaya yayılmış kasabı, dünyanın en iyi futbolcularından Messi ve Pogba’ya elleriyle yemek yedirdi.

Nusret Messi ve Paul Pogba’ya Elleriyle Yemek Yedirdi

Nusret Messi ve Paul Pogba’ya Elleriyle Yemek Yedirdi. Ünlü kasap Nusret yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Messi ve Paul Pogba Nusret’in hünerli ellerinden et yediler.

Nusret’in Ünü Dünyaya Yayıldı

Ünlü kasap Nusret bir süredir dünyaca ünlü konuklarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Devlet başkanları, oyuncular, siyasiler ve daha bir çok kişi Nusret’in hünerli ellerinden yemek yedi. Son olarak dünyaca ünlü futbolcular Messi ve Paul Pogba, Nusret’in hünerli ellerinden yemek yedi. Kameralar o anları saniye saniye çekti.

Meşhur Saltbae Hareketini Öğretti

Saltbae isminin koyulduğu meşhur Nusret’in tuz dökme hareketi artık dünyanın bir çok yerinde insanlar tarafından biliniyor. Kimilerine göre saçma, kimilerine göre ikon haline gelen bu hareketi Messi ve Pogba’da yaptı. Saltbae hareketini daha önce bir çok ünlü yapmıştı. Ayrıca Nusret dünyaca ünlü dizilerde ufakta olsa sahneler aldı.

Elleriyle Besledi

Dünyanın en ünlü futbolcularından Messi ve Pogba, Nusret’in hünerli ellerinin tadına baktı. Kasap Nusret tarafından özel olarak sunum yapılarak ağırlanan ünlü futbolcular, hallerinden oldukça memnun gibiydiler. Her ne kadar bazı kişiler tarafından eleştirilse de Nusret Türk mutfağını ve kültürünü dünyada yaymaya devam ediyor.

 

Breaking Bad Hayranlarına Müjde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu