Gündem

Nusret Godfather Videosu Rekor Kırıyor!

Dünyada milyonlarca takipçiye sahip olan kasap Nusret yine gündemde! Instagram’da paylaştığı fotoğraflar ve özellikle de saltbea videolarıyla takipçilerinin beğenisini kazanan Nusret şimdilerde yine çektirdiği bir video ile gündemde! Nusret Godfather videosu adeta sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Video çok kısa bir süre içerisinde milyarlarca tıklama aldı.

Nusret Godfather videosu adeta sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Video çok kısa bir süre içerisinde milyarlarca tıklama aldı.

Nusret Godfather videosu

Hayranları kuyruk oluşturdu!

New York’ta kayıtlara alınan video, çok kısa zaman içerisinde rekor izlenme sayısına ulaştı. Geçtiğimiz günlerde yine aynı mekanda Müslüm Gürses’in bir şarkısını çaldıran sosyetik kasap Nusret, misafirlerle birlikte şarkıya eşlik etmişti. Yalnızca ülkemizde değil, tüm dünmyada hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Nusret’e hayranlıklarını gösteren New York’lu vatandaşlar, sosyetik kasapla fotoğraf çektirebilmek için kuyruk oluşturdu.

İşte olay yaratan video!


Nusr-Et Steakhouse’un New York şubesinde çekilen videoda ünlü sosyetik kasap Nusret’e güzel bir keman virtüözü eşlik ediyor. Keman virtüözü dünyaca ünlü, oscar sahibi unutulmaz film olan Godfather’ın tema müziğini çalarken, sosyetik kasap Nusret ise, Godfather filminin baş kahramanının meşhur hareketini yapıyor.

Amerikalılar Nusr-Et’in fiyatlarının yüksek olmasından şikayetçi

Türkiye’de olduğu gibi Amerika’da da fiyatları oldukça yüksek olan Nusr-Et Steakhouse, eleştiri yağmuruna tutuluyor. Saltbea şovu olmasa ünlü sosyetik kasap Nusret’in tutunamayacağını söyleyen müşteriler kola fiyatından tutun, servis edilen her yiyecek ve içeceğin tadımlarını beğenmediklerini ekliyor. Manhattan’da bulunan CBS Black Rock building 60 W. 53rd St., Sixth Ave. adresinde müşterilerine hizmet vermeye devam eden şube, 6 milyon dolar yatırım ile 18 Ocak’ta açılmıştı.

“Dünyanın En İyi ve En Yetenekli Aşçıları”

İlerleyen dönemlerde ünlü sosyetik kasap Nusret’ten ne gibi videolar gelecek, bizler de merak içerisindeyiz!

Kasap Nusret Kimdir?

Çektiği videolarla sosyal medyada fenomen haline gelen şanı dünyanın dört bir yanını aşmış olan Nusret, gündemden düşmüyor. Peki Nusret kimdir ve nasıl bir anda bu kadar ünlü olabildi? İşte Nusret.

83 yılında doğan Nusret Gökçe Erzurumludur. dört kardeşi daha bulunmaktadır. Babası maden işçisidir. Maddi yetersizliklerden dolayı okulunu 6. sınıftayken bırakmak zorunda kalmış. Kasap mesleğine ilk adımı Bostancı’da bulunan kasaplar çarşısında atmış ve çıraklık yapmış. İlk olarak 2007 yılında çalışmaya başlayan Nusret, dünyadaki diğer restoran ve konseptleri incelemek için Arjantin’e yola çıkmış. Sektör hakkında yeteri kadar fikir edindikten sonra ülkeye dönüp çalışmaya devam etmiş.

Arjantin’de gördüğü değişik tatları çalıştığı yere empoze eden Nusret’in hayalleri büyüktür. Amerika hayali olan sosyetik kasap, bu hayalini de gerçekleştirir ve Amerika’da bulunan ünlü bir restoranda para almadan çalışmış, adını ve başarılarını oradayken duyurmaya başlamış.

Nusr-Et Steakhouse, 2010’da Etiler’de açılmış. Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile kurulmuş olan restoran, her geçen sene yeni şubelerle hizmet vermeye devam ediyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu