içinde ,

BayıldımBayıldım

Resim Kursu İndirim – Ns Sanat Stüdyosu

resim kursu indirim

Resim Kursu İndirim haberimiz siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz kampanyalardan yalnızca bir tanesi. Ns Sanat Stüdyosu Shall we avantajlarından yararlanabileceğimiz mekanlardan bir tanesi. Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu üyelerine özel %50 indirim sağlayan NS Sanat Stüdyo hakkında detaylı bilgi yazımızda!

Resim Kursu İndirim – Ns Sanat Stüdyosu

NS Sanat Stüdyo İndirim avantajlarından yararlanabileceğimiz mekanlardan bir tanesi. Artık çevrenizde güzel sanatlara hazırlanan yakınlarınız var ise NS Sanat Stüdyo ile üniversiteye girişlerde profesyonel destek alabilirler.

NS Sanat Resim Kursu Hakkında

Beşiktaş’ta bulunan NS Sanat Stüdyo’da hobi, güzel sanatlar hazırlık kursları, perspektif, figür, portre, kara kalem, akrilik boya dersleri yanı sıra, sanat müzesi gezmeleri, sergi açılışları ve sektörde çalışan tasarımcı ve sanatçılarla bir araya getireceğimiz birbirinden farklı programlar yapılıyor. Ayrıca birçok sanat disiplinini kendi içinde barındıran ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden bir sanat atölyesi, 8 senedir aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Başarılı bir şekilde sanat okullarına öğrenci kazandırmaya devam eden NS Sanat Stüdyo’nun bu okulları kazandırma eşiği ise %80 civarında.

Güzel Sanatlar Hazırlık Kursları

Kazandırdığı öğrenciler içerisinde farklı sektörlerde an itibari ile sahne dekor kostüm tasarımcısı, performans sanatçıları, iç mimar, endüstri ürünleri tasarımcısı, seramik ve cam tasarımcısı, halı tasarımcısı, kalem işçisi, grafik, moda ve tekstil tasarımcısı bir çok öğrenci bulunuyor. Sanatın tanımlayıcı izahını yaşlara göre sadeleştirip, kullandıkları dil aralığında insanlara sunmayı bir öğreti olarak gören NS Sanat Stüdyo, bu doğrultuda daha anlamaya açık bir eğitim belirlemiştir. Yaş aralığını geniş bir skalada tutup, her bireyin sanatın farklı disiplinlerinde aradığı keyfi bulabileceğine inanan bir anlayış benimsiyor.

Sadece atölye içerisinde verilen bir eğitim değil, interaktif dışarıda gezen, açık hava da doğanın bize sunduğu nimetlerden yararlanmayı da planlayan bir öğretme stratejisi belirlemekte olan NS Sanat’ta;

  1. Eskiz turları
  2. Yeşil alanlarda boya çalışmaları
  3. Sanat tarihçileri ile bölge gezileri
  4. Fotoğraf turları
  5. Kitap okumaları
  6. Atölye sohbetleri
  7. Çocuklara özel atölye vb. çalışmalar yapılıyor.

Bu ve buna benzer çalışma yöntemleri daha kapsamlı bir öğrenme oluşturacak ve atölye kapsamında doğru şeyleri öğrenmenin keyfini süreceğinize eminiz!

NS Sanat Stüdyo Misyonu

Kendini ve yaşadığı Dünya’yı daha nefes alınabilir bir yere ve bir kişiye getirmeye çalışan insan modelini ortaya çıkarmayı benimsemiş ve bu kapsamda ideallerine devam eden bir çalışma modeli oluşturmuş.

NS Sanat Stüdyo ile Shall We?, sanatsever üyelerine hizmet vermek adına bir çözüm ortaklığı planladı. Bu doğrultuda, Shall We? grubundan NS Sanat’a giden dostlarımıza yönelik hobi, güzel sanatlara hazırlık, perspektif, figür, portre, kara kalem kursu, akrilik boya derslerini belirlenecek programlarla verilmesi hedefleniyor.

Tüm Shall We? ailesine % 50 indirim avantajı sağlayan NS Sanat Stüdyo, maddi durumu elverişli olmayan çocuklarımız için de tüm programları ücretsiz olarak sunuyor.

Desteği ve iş birliği için değerli üyemiz Ankos Abo’ya teşekkür ederiz.

İletişim bilgileri:

Mail: a.rahmansevinc@gmail.com

Adres: Türkali Mah. Behçet Necatigil Sok. No: 30 / 1

Tel: +90 536 220 85 29

Shall We? üyelerine özel diğer indirim noktaları için tıklayın.

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Down Cafe Ziyaretlerimiz