içinde ,

BayıldımBayıldım

NS Sanat Stüdyo İndirim

ns sanat

NS Sanat Stüdyo İndirim avantajlarından yararlanabileceğimiz mekanlardan bir tanesi. Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu üyelerine özel % 50 indirim sağlayan NS Sanat Stüdyo hakkında detaylı bilgi yazımızda!

NS Sanat Stüdyo İndirim avantajlarından yararlanabileceğimiz mekanlardan bir tanesi. Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu üyelerine özel % 50 indirim avantajları sağlayan NS Sanat Stüdyo’da güzel sanatlara hazırlık ve birçok sanatsal konu hakkında eğitim alabilirsiniz.

NS Sanat Stüdyo İndirim avantajlarından yararlanabileceğimiz mekanlardan bir tanesi. Artık çevrenizde güzel sanatlara hazırlanan yakınlarınız var ise NS Sanat Stüdyo ile üniversiteye girişlerde profesyonel destek alabilirler.

NS Sanat Stüdyo Hakkında

Beşiktaş’ta bulunan NS Sanat Stüdyo’da hobi, güzel sanatlara hazırlık, perspektif, figür, portre, karakalem, akrilik boya dersleri yanı sıra, sanat müzesi gezmeleri, sergi açılışları ve sektörde çalışan tasarımcı ve sanatçılarla bir araya getireceğimiz birbirinden farklı programlar yapılıyor. Ayrıca birçok sanat disiplinini kendi içinde barındıran ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden bir sanat atölyesi, 8 senedir aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Başarılı bir şekilde sanat okullarına öğrenci kazandırmaya devam eden NS Sanat Stüdyo’nun bu okulları kazandırma eşiği ise %70 civarında.

Kazandırdığı öğrenciler içerisinde farklı sektörlerde an itibari ile sahne dekor kostüm tasarımcısı, performans sanatçıları, iç mimar, endüstri ürünleri tasarımcısı, seramik ve cam tasarımcısı, halı tasarımcısı, kalem işçisi, grafik, moda ve tekstil tasarımcısı bir çok öğrenci bulunuyor. Sanatın tanımlayıcı izahını yaşlara göre sadeleştirip, kullandıkları dil aralığında insanlara sunmayı bir öğreti olarak gören NS Sanat Stüdyo, bu doğrultuda daha anlamaya açık bir eğitim belirlemiştir. Yaş aralığını geniş bir skalada tutup, her bireyin sanatın farklı disiplinlerinde aradığı keyfi bulabileceğine inanan bir anlayış benimsiyor.

Sadece atölye içerisinde verilen bir eğitim değil, interaktif dışarıda gezen, açık hava da doğanın bize sunduğu nimetlerden yararlanmayı da planlayan bir öğretme stratejisi belirlemekte olan NS Sanat’ta;

  1. Eskiz turları
  2. Yeşil alanlarda boya çalışmaları
  3. Sanat tarihçileri ile bölge gezileri
  4. Fotoğraf turları
  5. Kitap okumaları
  6. Atölye sohbetleri
  7. Çocuklara özel atölye vb. çalışmalar yapılıyor.

Bu ve buna benzer çalışma yöntemleri daha kapsamlı bir öğrenme oluşturacak ve atölye kapsamında doğru şeyleri öğrenmenin keyfini süreceğinize eminiz!

NS Sanat Stüdyo İndirim
NS Sanat Stüdyo İndirim

NS Sanat Stüdyo Misyonu

Kendini ve yaşadığı Dünya’yı daha nefes alınabilir bir yere ve bir kişiye getirmeye çalışan insan modelini ortaya çıkarmayı benimsemiş ve bu kapsamda ideallerine devam eden bir çalışma modeli oluşturmuş.

NS Sanat Stüdyo ile Shall We?, sanatsever üyelerine hizmet vermek adına bir çözüm ortaklığı planladı. Bu doğrultuda, Shall We? grubundan NS Sanat’a giden dostlarımıza yönelik hobi, güzel sanatlara hazırlık, perspektif, figür, portre, karakalem, akrilik boya derslerini belirlenecek programlarla verilmesi hedefleniyor.

Tüm Shall We? ailesine % 50 indirim avantajı sağlayan NS Sanat Stüdyo, maddi durumu elverişli olmayan çocuklarımız için de tüm programları ücretsiz olarak sunuyor.

Desteği ve iş birliği için değerli üyemiz Ankos Abo’ya teşekkür ederiz.

İletişim bilgileri:

Mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/NSSANAT/

Instagram: https://www.instagram.com/ns.sanatstudyo

Adres: Türkali Mah. Behçet Necatigil Sok. No: 30 / 1

Shall We? üyelerine özel diğer indirim noktaları için tıklayın.

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Down Cafe Ziyaretlerimiz